По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів400 жителів Сочі, що позбулося житла через Олімпіаду, звернулися по допомогу в МОКНУВ


Автор: Адмін
10 лютого 2012 16:22


400 жителів Сочі, що позбулося житла через Олімпіаду, звернулися по допомогу в МОКНУВ Жителі міста Сочі, що позбулися житла через підготовку до Олімпійських ігор і що зневірилися добитися справедливості на батьківщині, звертаються по допомогу до Міжнародного олімпійського комітету, пише InoPressa.ru з посиланням на Le Temps.

Як повідомляє французьке видання, Світлана Набокова і Віссаріон Церахті представляють в Лозанні інтереси 400 жителів Сочі, яким загрожує втрата власності: їх мікрорайон планується стерти з лиця землі, щоб звільнити місце під парковку для зимових Олімпійських ігор-2014. У 2004 році багато хто з них вклав всі свої гроші в квартири, що будуються в мікрорайоні Макаренко, купивши за свої кошти навіть такі дрібнички як 30с41нж, частина сімей вже переїхали в недобудовані будинки. Але радість нових власників виявилася недовгою: весною весь мікрорайон повинен піти під знос.

"Олімпстрой" призначив на 15 лютого тендерні торги на роботи по зносу мікрорайону, побудованого, як тепер виявилось, на незаконних підставах. Глава компанії-промоутера сидить у в'язниці, а звернення до властей не дали результату. "Все вказує на те, що позивачі - двічі жертви: недобросовісного забудовника і грубої кампанії олімпійського будівництва", - відзначає кореспондент Йєлмарк Кермі.

Видання нагадує, що це не перша делегація з Сочі, яку приймає МОКНУВ: навесні минулого року тут вже побували люди, що опинилися під загрозою виселення. У МОКНУВ завіряють, що "зі всією серйозністю відносяться до питання переселення людей у зв'язку з будівництвом олімпійських об'єктів", і повідомляють сторону-організатора про всі розбіжності, пише газета. Представник МОКНУВ розповів виданню, що вони вже кілька разів зустрічалися в Сочі як з властями, так і з незадоволеними власниками, і частину проблем навіть вдалося вирішити.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість