По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКремль передумав зводити держрезиденцію на острові Російський


Автор: Адмін
10 лютого 2012 11:23


Дмитро Мєдвєдєв на острові Російський У Кремлі ухвалили рішення відмовитися від зведення державної резиденції на острові Російський, якому ще півроку тому передрікали роль форпосту Росії на східних рубежах.

"На острові Російський Управління справами президента ніякої резиденції не будує. Була ідея побудувати, але від неї відмовилися, - розповів "Вістям" прес-секретар Управсправами Віктор Хреков. - Резиденція там може взагалі не з'явитися. Це питання відсунуто в невизначене майбутнє".

Ще минулого року Управсправами називало термін здачі резиденції - 2013 рік. А в повпредстві президента в Далекосхідному федеральному окрузі не могли дочекатися появи об'єкту державної важливості. "Якщо ми замислюємо інтеграцію з країнами Азіатсько-тихоокеанського регіону, повинні бути зустрічі на нашій землі", - говорив заступник повпреда Олександр Поліщук. "На вищому рівні є розуміння того, що правильно мати резиденції на форпостах держави, його знакових крапках, щоб показати, що Росія - це одна країна", - підтверджувало кремлівське джерело.

Тепер же про резиденцію вважають за краще просто не згадувати. Планів її будівництва неначе і не було. "Резиденції немає ні в яких наших планах і графіках", - повідомило "Вістям" джерело в апараті повпредства.

Олег Шишов, гендиректор компанії "Мостовик", яка зводить міст на острів Російський, теж не знає про будівництво резиденції.

"Розмови про це були, але, наскільки я знаю, ухвалено рішення там її не будувати, - розповів Шишов. - Якби хоч навіть якісь палі заклали, ми б про це знали, тому що планували в цьому брати участь. Це ж не просто доска объявлений, а серйозний будівельний проект".

Як пояснив Хреков, власті відмовилися від будівництва своєї резиденції на сході країни по фінансових міркуваннях, а крім того, змінилися пріоритети.

"Необхідність подібних резиденцій на Заході набагато вища, ніж на Сході. Західні резиденції більш затребувані, оскільки відносини з європейськими партнерами значно інтенсивніше, ніж зі східними сусідами", - відмітив прес-секретар Управсправами.

Минулого року була відкрита деожрезиденція поряд з Калінінградом, в місті Піонерському. Її ціна - близько 6 млрд рублів, вона складається з п'ятизіркового готелю і адміністративного корпусу - обидві будівлі площею по 5 тис. кв.м. На будівництво резиденції на острові Російський планували виділити 8 млрд рублів. В разі успішного будівництва вона стала б єдиним місцем за Уралом, де керівництво держави могло б проводити зустрічі на вищому рівні.

Будівництво не вдалося із самого початку. Спочатку як майданчик розглядався півострів Гамова, був підготовлений акт відведення земель в околицях бухт Середня, Нерпіч'я і Астаф'єва, виконані проектні роботи, проведені дослідження, проте цей план не був здійснений. В Управлінні справами президента вирішили перенести державну далекосхідну резиденцію в бухту Боярин острова Російський. Але не вдалося і на новому місці.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість