По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів90 тисяч росіян хочуть витратити материнський капітал на погашення іпотеки


Автор: Адмін
11 лютого 2009 р.


90 тисяч росіян хочуть витратити материнський капітал на погашення іпотеки Пенсійний фонд Росії прийняв 7 880 заяв на напрям засобів материнського капіталу на погашення іпотечних кредитів. Як повідомляє ІА REGNUM, такі дані привів голова Правління Пенсійного фонду Антон Дроздов на відеоконференції з главами регіональних відділень ПФР.

За словами Антона Дроздова, всього з 11 січня 2009 року Пенсійний фонд прийняв більше 90 000 звернень громадян, що виявили цікавість до можливості поліпшення житлових умов за рахунок засобів материнського капіталу. Це складає майже 10% від загальної кількості росіян, що одержали сертифікат на материнський капітал (912 185 чоловік).

Нагадаємо, що право на отримання материнського капіталу має кожна російська сім'я, в якій після 1 січня 2007 року народилася друга або подальша дитина. Розмір материнського капіталу щорічно індексується. Зараз він складає 299 731 рубль.

Материнський капітал можна направити на поліпшення житлових умов, отримання освіти будь-яким з дітей і формування накопичувальної частини трудової пенсії для жінок. Однак не можна використати на те, щоб, наприклад, юридические адреса купить Киев це інше місто. Розпорядитися цими засобами можна не раніше, ніж після закінчення трьох років з дня народження або усиновлення другої або подальшої дитини. Проте як виняток, засоби материнського капіталу можна направити на погашення іпотечних кредитів вже з січня 2009 року. При цьому сплатити іпотечний борг материнським капіталом можна, навіть якщо кредит оформлений не на маму, а на її чоловіка.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість