По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЖитловий ринок США ніяк не може встати на ноги


Автор: Адмін
13 лютого 2012 12:57


Житловий ринок США ніяк не може встати на ноги Зниження цін на ринку житла погіршило купівельну спроможність багатьох американців, і плачевний стан цього ринку обмежує позитивну дію заходам, що вживаються Федеральною резервною системою (ФРС), направленим на підтримку економіки, заявив голова ради керівників американського ЦБ Бен Бернанке.

У своєму виступі на конференції з питань житлового будівництва Бернанке призвав приділити додаткову увагу підтримці житлового ринку.

"Стан ринку житла перешкоджає швидшому відновленню. Нам необхідно продовжити розробку і реалізацію заходів, які допоможуть житловому сектору встати на ноги", - сказав глава ФРС.

Він в черговий раз назвав темпи відновлення американської економіки "дуже повільними", передає "Фінмаркет".

Частину провини за погіршення ситуації Бернанке поклав на кредитні організації, заявивши, що, хоча криза, безумовно, вимагала жорсткіших умов кредитування, дії фінкомпаній були надмірними. "Поза всяких сумнівів, деяке посилювання умов було необхідним. Проте з урахуванням сказаного маятник на цей раз, мабуть, гойднувся дуже далеко в бік посилювання. Умови все ще дуже суворі, що несприятливо позначається на здоров'ї фінансової системи, будівельної галузі та економіки в цілому", - заявив він.

Президент Федерального резервного банку Клівленда Сандра Піаналто, що також виступала в п'ятницю, назвала тривожною ситуацію з вилученням житла у боржників за прострочення платежів по кредитах національною кризою США.

За її словами, проблеми ринку житла "продовжують бути достатніми над банківськими доходами і якістю кредитування".

За даними Національної асоціації рієлторів США, продажі житла на вторинному ринку виросли до 4,61 млн. будинків в річному численні в грудні 2011 року в порівнянні з 3,3 млн. в липні 2010 року, який був гіршим місяцем в історії американського житлового ринку.Житловий сектор США ніяк не може встати на ноги

Голова ради керівників американського ЦБ Бен Бернанке вважає, що зниження цін на ринку житла погіршило купівельну спроможність багатьох американців. Плачевний стан цього ринку обмежує позитивну дію заходів, що робляться фінансовими регуляторами.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість