По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНа місці знесеного готелю "Росія" ще декілька років нічого не з'явиться


Автор: Адмін
13 лютого 2012 08:52


На місці знесеного готелю Мер Москви Сергій Собянін заявив, що на місці знесеного готелю "Росія" можуть з'явитися парк, концертний зал, кафе і підземна автостоянка, про це він розповів в програмі "Недільний час" на Першому каналі.

За його словами, на розробку детального проекту і залучення інвестицій піде не менше двох років.

"Ми оголосили відкритий конкурс, на якому можуть пропонувати концептуальне рішення і архітектори, і просто жителі міста. Це перше. І друге. Звичайно, буде потрібно потім конкретне планування, потім розробка проекту, залучення інвестицій. Я думаю, що буде для цього потрібно, як мінімум, роки два. Тому що це серйозна споруда. Воно ж має на увазі не тільки розбиття скверу, але і підземні паркінги, кафе, переходи і так далі. Великий концертний зал, подібність того, що був", - сказав Собянін.

Нагадаємо, 20 січня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував меру Москви Сергію Собяніну подумати над створенням паркової зони на місці знесеного готелю "Росія". Столичний градоначальник назвав дану пропозицію цікавою. Пізніше на засіданні президії уряду він також запропонував разом з парковою зоною на місці знесеного готелю побудувати ще і концертний зал.

Після цього Москомархітектура оголосила конкурс на концепцію розвитку території на місці готелю "Росія", який продовжиться по 15 березня 2012 року.

Рішення про реконструкцію, а фактично про знос готелю "Росія", побудованого в 1967 році на набережній Москви-річки за проектом радянського архітектора Дмитра Чечуліна, було прийнято урядом Москви у 2004 році. На його місці до 2008 року планувалося побудувати комплекс малоповерхових готелів на 2 тисячі номерів, кіноконцертний зал та інші споруди загальною площею більше 400 тисяч квадратних метрів. Демонтаж готелю "Росія" почався в лютому 2006 року і в основному був завершений до початку 2010 року.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість