По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Пхеньяні нарешті добудували "найгіршу будівлю в історії архітектури"


Автор: Адмін
14 лютого 2012 14:06


У Пхеньяні нарешті добудували 'гіршу будівлю в історії архітектури' Будівництво готелю "Рюген", який стане самим багатоповерховим готелем у світі, завершено в столиці КНДР із запізненням на 20 років, повідомляє РІА "Новини" з посиланням на портал Asia News.

Готель "Рюген" - 105-поверхова будівля, що підноситься на 330 метрів, нарешті добудовано. Відкриття готелю буде приурочено до сотих роковин з дня народження Кім Ір Сена - засновника КНДР, яку країна відзначить 15 квітня 2012 року.

Назва готелю походить від старої назви міста Пхеньяну - Рюген ("Вербова столиця").

Башта "Рюген" за час будівництва обростала не тільки бетонними блоками, але і різноманітними чутками і титулами. Деякі ЗМІ визнавали "Рюген" найпотворнішою архітектурною будовою. Проте, якби будівництво було закінчено в строк, "Рюген" став би найвищим готелем і сьомою по висоті будівлею у світі.

Зараз хмарочос у Пхеньяні займає лише 42-е місце в рейтингу найвищих будов у світі. Проте, "Рюген" залишається готелем з найбільшою поверховістю і єдиною за кількістю поверхів більше 100. За попередніми оцінками, в готелі буде більше трьох тисяч номерів. При цьому у Корею сподіваються, що готель стане привабливим місцем відвідин для тих туристів, хто відправляючись в отпуск, вирішують податися до цієї країни.

Завершення будівництва готелю затрималося приблизно на 20 років, "Рюген" повинен був почати свою роботу в 1989-1990 роках, але проект "заморозився" через відсутність належного фінансування. Відкриття готелю на честь ювілею засновника КНДР - дуже символічно, Трудова партія Кореї приділить особливу увагу своєрідній презентації готелю.

Італійський архітектор Стефано Боері назвав пхеньянський готель "єдиним уламком наукової фантастики в сучасному світі".

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість