По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів"Антиколоніалісту" Шону Пенну запропонували бути до кінця чесним і віддати свою віллу в Малібу мексиканцям


Автор: Адмін
16 лютого 2012 р.


'Антиколоніалісту' Шону Пенну запропонували бути до кінця чесним і віддати свою віллу в Малібу мексиканцям Американський актор і режисер Шон Пенн днями "втрутився" в суперечку між Великобританією і Аргентиною навколо Фолклендських острів, підтримавши аргентинську сторону в її претензіях на цей архіпелаг в південній Атлантиці. Правда, не всі захопилися його цивільною позицією. Із сторінок британської преси йому саркастично порадили почати боротьбу за світову справедливість з самого себе.

"У наш час світ не може терпіти сміхотворну і архаїчну прихильність колоніальної ідеології", - заявив Пенн після зустрічі з президентом Аргентини Крістіною Фернандес де Кіршнер, маючи на увазі позицію британської сторони в суперечці з Аргентиною. Його цитує ІТАР-ТАРС.

На це історик і оглядач британської газети TheTelegraph Тім Стенлі запропонував актору спочатку віддати свою віллу в Малібу мексиканцям, оскільки ця територія споконвічно належала Мексиці, але була "вкрадена в 19 столітті в ході неприкритого акту імперіалістичної агресії".

"Таким чином будинок Шона Пенна в Малібу - просто усмішка грубого шовінізму з високими білими стінами і просторими інтер'єрами. А його басейн - образа честі простих мексиканських людей", - пише Стенлі.

Нагадаємо, Шон Пенн - двічі лауреат премій "Оскар": 2004 року за роль у фільмі "Таємнича річка" і 2009 року - за роль у фільмі "Харві Мілк". Окрім роботи в кіно в якості актора і режисера, він займається суспільно-політичною діяльністю. Зокрема, в жовтні 2002 року Пенн заплатив 56 тисяч доларів за публікацію відкритого листа до президента Джорджа Буша в газеті The Washington Post, де піддав критиці американську політику відносно Іраку.

У червні 2005 року Пенн відвідав Іран як кореспондент газети San Francisco Chronicle і підготував репортаж про хід президентських виборів та іранську ядерну програму.

Восени 2011 Шон Пенн зробив тур по країнах "арабської весни". Зокрема, він відвідав Єгипет і Лівію, де заявив що захоплюється сміливістю повсталих.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість