По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівВ Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

16 січня 2012 р. Автор: Адмін


В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон Недалеко від містечка Бісбі, в штаті Арізона, розташований справжній печерний будинок - Cave House, який намагаються продати. Спочатку за нього намагалися одержати мало не 3 млн. доларів, проте на сьогодні власниця будинку в скелі готова задовольнятися скромнішою сумою - 1,5 млн. Порівняно з цим cheap auto insurance коштує набагато дешевше.

Практично житло в скелі, що зберігає прохолоду влітку і тепло взимку, було спроектовано і побудовано за замовленням чоловіка нинішньої власниці, ще у 1985 році, проте чудово збереглося до наших днів і майже не вимагає ремонту. Як відзначає журнал Forbes, скелю довелося висаджувати, щоб розширити природну печеру. До робіт залучали дипломованого гірського інженера, який допоміг укріпити кам'яні зведення.

Інтер'єр будівлі практично повністю витриманий в стилі кантрі. У більшості приміщень - скельні або цементні стелі, підлоги викладені керамічною плиткою або кам'яними плитами, а стіни і ніші обвішані гобеленами і килимами або увиті буйною рослинністю. У будинку є декілька спалень, дві повноцінні ванни кімнати з джакузі, солярій, бібліотека, простора вітальня з каміном, сучасна кухня і сонячна їдальня на вісім чоловік. Для тих, хто жадає максимальної самоти, знайдуться окремий кабінет, кімнатка для медитацій і занять йогою.

Оскільки Cave House розташований на висоті 1600 метрів над рівнем моря, з його вікон і з тераси відкриваються величні види на Гранд-Каньйон. Загальна площа будівлі, що наполовину йде в скелю, складає 277 кв.м. Крім будинку у розпорядженні покупця опиняться ділянка землі на 15 га, невеликий будиночок для гостей, басейн, гараж, джерело з питною водою і патіо.

Tags: будинок, басейн, ділянка земліНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість