По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівАналітики оцінили вартість легендарних московських в'язниць


Автор: Адмін
17 лютого 2012 р.


Аналітики оцінили вартість легендарних московських в'язниць Столичні рієлтори прицінилися до будівель московських в'язниць. Як показує практика, ніяка погана репутація і аура цих закладів не здатна відбити у бізнесменів бажання побудувати на місці в'язниць об'єкт нерухомості, якщо площі СІЗО дійсно володіють комерційним потенціалом, пише "Московський комсомолець".

Приклади перебудови казенних будинків в Москві вже є, відзначає газета. У будівлі колишньої пересильної жіночої в'язниці за адресою вул. Лісова 43, вже більше 10 років розміщується бізнес-центр. Забудовників не відлякало навіть те, що всі вікна колишньої виправної установи виходять у внутрішній двір, а коридори - довгі і темні. Зараз в будівлі працюють турагентства, страхові і консалтингові компанії.

Крім того, девелопери успішно реконструювали територію Таганської в'язниці. Адміністративна будівля зараз використовується під офіси, на місці знесених корпусів побудовані дитячий сад і чотири житлових будинки. З урахуванням заборони на будівництво в межах Третього кільця тенденція редевелопмента і реконструкції об'єктів найближчими роками тільки посилиться, тому інвестори стануть виявляти цікавість до самих нестандартних об'єктів.

Найпривабливішим об'єктом для перепрофілювання експерти одностайно визнали Бутирську в'язницю. І місцерозташування хороше - вул. Новослободськая, 45, і площа солідна (42 тис. "квадратів"), і приміщень багато. Зараз в Бутирці 434 камери, з яких 101 загальна, розміром приблизно 6 на 12 метрів. Будівлю можна пристосувати під готель, виставкові і культурні центри, творчі майстерні.

У в'язниці відбували покарання Омелян Пугачов, Іван Каляєв, Микола Шмідт, матроси з повсталого крейсера "Очаків", Володимир Маяковський, Нестор Махно, Фелікс Дзержинський, Мандельштам, Олександр Солженіцин.

Вартість Бутирки на даний момент експертами оцінюється з розрахунку 1800-2300 доларів за 1 кв.м.

Друге місце в рейтингу інвестиційної привабливості в'язниць експерти віддали "Матроській Тиші" (розташована в будинку 18 на однойменній вулиці, площа - 12,5 тис. кв. м). Відомі увязнені: Михайло Ходорковський, Олександр Руцкой, Василь Стародубцев, Геннадій Янаєв, Сергій Мавроді, Сергій Магнітський, Вячеслав Іваньков (Япончик).

За оцінками рієлторів, вартість 1 кв. м при продажі цієї в'язниці інвестору досягатиме 1500-2000 доларів.

Третє місце займає ще один відомий слідчий ізолятор міста - "Лефортово" (Лефортовський Вал, 5, площа - 13,5 тис. кв. м). Відомі увязнені: Інесса Арманд, Олександр Солженіцин, Матіас Руст, Євгенія Гінзбург, Зоя Федорова, Едуард Лимонов, Олексій Пічугін. Вартість 1 кв. м в'язниці в існуючому вигляді оцінюється в 1100 доларів.

Четверте місце - Войковська в'язниця (вул. Виборгська, 20, площа - 23,3 тис. кв. м). Розташована в промзоні, що включає 29 великих і малих промислових підприємств і 8 науково-дослідних інститутів. Інвестору буде цікаве придбання цього СІЗО по 700-900 дол. за 1 кв. м, вважають рієлтори.

П'яте місце в рейтингу зайняла в'язниця "Червона Пресня" (1-й Силікатний, 11, площа - 20,7 тис. кв. м). Хоча по оцінках рілєторів особливої комерційної цінності не представляє. За цієї умови максимальна вартість 1 кв. м в'язниці може скласти 800-1000 доларів.

На шосте місце потрапила маловідома в народі в'язниця "Ведмідь" (вул. Вілюйська, площа - 14,6 тис. кв. м). Виправна установа знаходиться в районі станції метро "Медведково", біля МКАД.

Останнє, 7-е місце рейтингу зайняла жіноча в'язниця "Друкарі" (вул. Шосейна, 92, площа - 21,3 тис. кв. м). Цей об'єкт, рівновіддалений від станцій метро "Братиславська" і "Мар'їно", за великим рахунком взагалі неліквідний, відзначає "МК".

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість