По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівМосква вибрала розробників проекту нового міста, в основному - іноземці


Автор: Адмін
21 лютого 2012 р.


Москва вибрала розробників проекту нового міста, в основному - іноземці Чотири російських і шість іноземних команд визначені для участі в розробці концепції розвитку московської агломерації, у вересні планується сформувати єдиний колектив за проектом, повідомив журналістів у вівторок головний архітектор столиці РФ Олександр Кузьмін.

"На фінішну пряму вишли чотири російські команди, дві французьких, а також команди з Нідерландів, Італії, Іспанії і США", - розповів Кузьмін.

За його словами, авторські колективи, які були близькі до цієї десятки за якістю своїх пропозицій, зможуть брати участь в семінарах, які проводитимуться з питань розробки концепції, передає РІА "Новини".

"Компетентне жюрі, яке буде сформоване до літа, розгляне всі пропозиції, і буде сформований єдиний колектив по розробці концепції. Я думаю, що це відбудеться у вересні", - додав головний архітектор.

"Всього поступило 67 заявок, з них 30 російських і 37 зарубіжних. Всього брала участь 21 країна разом з Росією, зокрема Австрія, США, Канада і Швеція. Ми не чекали такого інтересу", - відзначив Кузьмін.

За його словами, сьогодні повинні бути укладені договірні відносини з десятьма командами, які вийшли на фініш, а з тими, хто був близький до перемоги - продовжать роботу на відкритих семінарах.

У червні 2011 року президент Росії Дмитро Мєдвєдєв виступив з ініціативою про розширення меж Москви. Межі міста вирішено збільшити за рахунок земель на південному заході Підмосков'я, вийшовши на межу з Калузькою областю.

В цілому до столиці РФ перейде 21 муніципальні, зокрема два міські округи - Троїцк і Щербинка, а також 19 міських і сільських поселень, що входили в Подільський, Ленінський і Нарофомінський райони Підмосков'я. Також до Москви відходить частина території Одінцовського і Красногорського районів Підмосков'я, а до Підмосков'я - ділянка в Куркіно площею 1,4 гектара, де розташовується центр МНС по Московській області.

Зміна меж відбудеться 1 липня 2012 року, до цього терміну оголошується перехідний період.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість