По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівОхорона Абрамовича обходить будинки сусідів в Челсі, перевіряючи, що видно з їх вікон


Автор: Адмін
22 лютого 2012 р.


Охорона Абрамовича обходить будинки сусідів в Челсі, перевіряючи, що видно з їх вікон Купуючи для Даші Жукової за 25 млн. фунтів стерлінгів (40 млн. доларів) особняк в Челсі, Роман Абрамович забув, що в районі Чейн-Уок, де знаходиться новий будинок матері його сина, є і інші будинки, і що з їх вікон може бути видно те, що відбувається в їх з Жуковою особняку.

Зараз власник "Челсі" вимушений виправляти помилку. Турбується захистом особистого життя подруги від поглядів цікавих сусідів, він, як повідомляє "Комсомольська правда", пішов на крайні заходи. Його представники зараз обходять квартири в сусідніх будинках, з вікон яких видно особняк Даші Жукової, і просять, щоб їм дозволили виглянути у вікно. Роман і Дарина в тривозі: а раптом за ними стануть підглядати з вікон сусідських будинків.

Не дуже ясно, що зробить Роман Абрамович, якщо перевірка покаже, що про таємницю особистого життя в новому особняку доведеться забути, але дивне прохання здорово розсердило більшість сусідів Жукової, серед яких є і досить відомі люди. Наприклад, кінопродюсер Роберт Бернстейн, якому прохання перевірити вигляд з вікон його квартири, як неважко здогадатися, не сподобалося, відзначає The Daily Mail.

"І я, і мій найближчий сусід в люті, - не соромився у виразах один із сусідів Жукової, розмовляючи з кореспондентом. - Нам прислали листи з фотографією нашого будинку, на якій наші вікна обведені червоним фломастером. У листі прохання перевірити вигляд з наших вікон, неначе в наших квартирах можуть ховатися снайпери. Мені дуже не подобається, що мене можуть підозрювати в підгляданні. Мені така думка ніколи і в голову не приходила".

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість