По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівУ Франції продається "село-примара" за 330 тисяч євро


Автор: Адмін
22 лютого 2012 р.


У Франції продається 'село-примара' за 330 тисяч євро Спорожніле французьке село Курбефі, що знаходиться в 40 км від міста Лімож, виставлене на продаж всього за 330 тисяч євро. Купити село може будь-який охочий, готовий викласти вказану суму.

Як повідомляє The Daily Mail, в Курбефі знаходиться 19 житлових будівель (точніше, нині вже не житлових), сільський клуб і спортивний комплекс, що складається з тенісних кортів, басейну і стайні, для будівництва яких була використана ппу изоляция трубы.

У 1970-і роки у Франції, як і у всій Європі, включаючи Росію, почався масовий переїзд сільських жителів в міста, і село почало пустіти. Потім його перетворили на хутір для відпускників і молодіжних таборів. Всі спроби перетворити село на туристичний і кулінарний центр провалилися - воно заросло травою, і сьогодні в ньому знаходяться тільки випадкові бродяги і бездомні, відзначає zman.com.

Навколишні жителі мріють, щоб у села-примари знайшовся господар і відродив її славне минуле - поряд з селом знаходяться розвалини замку XIII століття.

Жан-П'єр Шато, що живе поблизу, розповів газеті Le Figaro, що було "несамовито" спостерігати, як колись веселе і достатньо багатолюдне селище перетворюється на пустир. Ще в 1960-му тут проводилися фестивалі з унікальним сільським антуражем.

Глава муніципалітету Бернард Гуїлхем теж сподівається, що покупець все-таки знайдеться і навіть готовий зробити йому велику знижку.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість