Росіяни витісняють місцевих жителів з Гоа, скаржаться індійці

 

Автор: Адмін
24 лютого 2012 р.

 

Росіяни витісняють місцевих жителів з Гоа, скаржаться індійціВласті індійського штату Гоа мають намір присікти постійне паломництво російських туристів. На думку депутатів верхньої палати парламенту Індії, росіяни ведуть там себе неналежним чином: займаються підприємницькою діяльністю, порушуючи при цьому закони країни.
Як пише Prian.ru з посиланням на The Times of India з посиланням на депутата парламенту Шантарама Наїка, іноземці купують власність на території штату, відкривають власний бізнес, "витісняючи індійців і зневажаючи закони країни".

Крім того, нерідкі і випадки вандалізму і шахрайства, які кілька років тому стали приводом для розповсюдження чуток про присутність на Гоа "російської мафії".

Відзначимо також, що в листопаді 2011 року, власті Гоа ухвалили рішення ввести додатковий податок для нерезидентів-власників житла. Власті муніципальної агломерації Великий Хайдарабад пропонують змінити правила розрахунку щорічної податкової ставки для тих об'єктів житлової нерухомості, які не зайняті домовласниками постійно.