По сайту :

Також рекомендуємо

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівІпотечний кредит брати в доларах вигідно, але ризиковано


Автор: Адмін
26 лютого 2009 р.


Іпотечний кредит брати в доларах вигідно, але ризиковано Ситуація на російському ринку нерухомості залишає бажати кращого, констатує "Фінам-Лайт". Окрім цього багато банків відмовилися від іпотеки, інші встановили жорсткі умови до позичальника, що залишилися значно підвищили відсоток по кредиту. Компанія Кредитмарт підготувала аналітичний індекс стану російського іпотечного ринку – "Кредитмарт Індекс".

З аналізованих банків іпотечні кредити на покупку квартири на вторинному ринку житла видають 16 банків, цільові кредити під заставу наявного об'єкту нерухомості 13 банків і кредити на дома из бруса недорого із землею на вторинному ринку 11 банків.

Слід зазначити, що в порівнянні з груднем минулого року зростання средньої ставки в рублях склало 0,11%, а в абсолютному значенні середня ставка склала 18,22%.

Якщо розглядати доларові ставки, то в порівнянні з груднем 2008 року зростання средньої ставки в доларах США склало 0,15%, а в абсолютному значенні середня ставка склала 14,49%. Ставка в січні підросла, але не так сильно як в кінці 2008 року. Це пов'язано з тим, що курс долара неухильно ріс і частка позичальників, охочих одержати кредит в доларах США, зведена до нуля. Розуміючи це, банки не роблять кроків для погіршення умов кредитування в доларах США.

Пропозиція банків за програмами з плаваючими процентними ставками залишається як і раніше обмеженою. Основні коливання відбуваються через різкий рух ставок MosPrime і Libor. Средня ставка за кредитами з плаваючою процентною ставкою в рублях склала 35,56%, а по доларах США 10,25%.

Таким чином, на сьогодні найнижчу процентну ставку можна одержати при виборі іпотечного кредиту з плаваючою процентною ставкою в доларах США, проте, це може бути зв'язано з валютними ризиками.

Tags: іпотека, квартири, будинки, кредит, банки, відсоткиНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість