По сайту :

Також рекомендуємо

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКерімов може одержати контроль над готелем "Москва"


Автор: Адмін
27 лютого 2009 р.


Керімов може одержати контроль над готелем 'Москва' Уряд Москви запропонував компанії "Нафта-Моськва" Сулеймана Керімова контрольний пакет ВАТ "Декмос", яке будує готель "Москва", розповіло джерело, близьке до керівництва "Декмоса", і чиновник мерії. Офіційно представники "Нафти", "Декмоса" і департаменту майна Москви цю тему коментувати відмовилися, пишуть "Відомості".

Власником 75% "Декмоса" московський уряд став в кінці минулого року. До цього місту належало 49%, а 51% — фірмі "Декорум корп". Проте Deutsche Bank, який кредитував будівництво "Москви", зажадав повернути 85 млн. доларів (зокрема, через недотримання термінів будівництва). Під кредит був закладений пакет "Декорума". Щоб він не пішов на сторону, одна з компаній, що належать мерії, повернула гроші і забрала 26% акцій "Декмоса".

Джерело, близьке до "Декмосу", говорить, що місто не стало забирати всі 100%, щоб не кривдити власників "Декорума". Хто стоїть за цією компанією, ніколи не розкривалося. У 2004 році "Декмос" повідомив, що власником "Декорума" є ліхтенштейнський Hypo Investment Bank AG (банк цього ніколи не підтверджував).

За даними СПАРК, 90% "Декорума" належить тверському ВАТ "Роснефтегаз" (його власник — люксембурзька "Белінвест файненс"), 10% — ТОВ "Мілеа" (установлено Ігорем Трошиним і Галиною Петровою).

"Нафта" може "створити вартість" "Москви", консолідувавши 100% "Декмоса", а потім продати пакет — зараз об'єкт коштує до 500 млн. доларів, вважає віце-президент Kopernik Group Ілля Шершньов. А комерційний директор Galaxy Group Артем Цогоєв нагадує, що два роки тому Керімов вже цікавився готельним бізнесом — намагався створити спільне підприємство з урядом Москви для управління готельним господарством міста.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість