По сайту :

Також рекомендуємо

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівПолонський запропонував уряду понизити іпотечні ставки 7-11%


Автор: Адмін
27 лютого 2009 р.


Полонський запропонував уряду понизити іпотечні ставки 7-11% Зниження іпотечних ставок до 7-11% може пожвавити ринок нерухомості в Росії. Про це в ході Красноярського економічного форуму заявив глава корпорації "Міракс Груп" Сергій Полонський. Його слова наводить ПРАЙМ-ТАСС.

"Зараз вартість іпотеки в Росії – не менше 17% річних, тоді як в Європі ставки близько 3%. Якби держава субсидувала ставки і понизила їх до 7-11%, на це було б потрібно всього 15 млрд доларів, зате люди знову б вишикувалися в чергу за квартирами. При цьому також зріс би попит на оренда квартир у Києві, а також по інших напрямках", - відзначив Полонський.

Нагадаємо, над Mirax Group нависнула загроза банкрутства: 11 лютого, вона не розплатилася з Credit Suisse по боргу в 200 млн. доларів. Тепер кредитор і боржник спробують домовитися про реструктуризацію.

Через кризу Mirax опинилася у важкому положенні: у неї близько 770 млн. боргів доларів (з них 265 млн. доводяться на Credit Suisse), погасити які належить в 2009 році, власники групи намагаються домовитися з кредиторами про розстрочку.

На сайті Mirax вказано, що об'єм нереструктурованих зобов'язань корпорації в 2009 році — 133 млн. доларів. "Ніхто не хоче банкрутувати Mirax зараз, — пояснює джерело, близьке до одного з інвесторів. — Кредиторів бентежить застава — недобудована башта "Федерація". Вони вважали за краще б спочатку зрозуміти, на які гроші доробляти об'єкт, і потім ухвалювати остаточне рішення".

Зараз вартість "Федерації" — 0,8-1 млрд доларів, вважає партнер "Нової якості" Михайло Гец. Але розпоряджатися такою заставою, як недобудований об'єкт, через кордон складно, згоден аналітик "Ренесанс капіталу" Петро Грішин.

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість