Багатії втекли від коронавірусу на особисті острови і в бункери

Багатії втекли від коронавірусу на особисті острови і в бункери. Ріелтори зафіксували небувалий попит на елітну нерухомість на тлі пандемії. Про це повідомляє британський портал нерухомості Homes & Properties.

Мільярдери не змінюють своїх звичок, коли мова йде про самоізоляцію. За словами Пенні Мосгроув, головного виконавчого директора міжнародного агенства елітної нерухомості Quintessentially Estates, в зв’язку з коронавірусом кількість нових замовлень на покупку та оренду житла класу люкс помітно збільшилася. Заможні люди готові витрачати великі гроші, аби опинитися подалі від епіцентрів поширення вірусу. В якості притулку вони найчастіше вибирають шотландські замки, особняки з бункерами або ж безлюдні острови Карибського архіпелагу. Щоб дістатися до місць ізоляції, олігархи беруть в оренду приватні літаки і яхти, що помітно по збільшеній кількості угод.

Пандемія коронавірусної інфекції істотно змінила запити клієнтів і набір послуг, що здійснюються агентством. Як приклад Пенні Мосгроув розповіла, як один з них залишив заявку на будинок з великим спа-салоном для своєї дружини, щоб та могла проходити всі косметичні процедури, не виходячи за межі особняка. Інший замовник вирішив придбати у агентства нову квартиру після того, як повернувся із закордонної поїздки. По приїзду він встиг побувати в своєму особняку вартістю 35 мільйонів фунтів стерлінгів. Злякавшись, що будинок вже інфікований, він вирішив терміновим чином поміняти місце проживання.

Небувалий ажіотаж виник і навколо приватних островів. Один з клієнтів Quintessentially Estates зацікавився островом
Іль-де-Кайе, що знаходиться в чотирьох милях від узбережжя Гренади і вже зібрався оглянути його на своєму приватному літаку. Співробітники агентства відзначають, що вибір островів для продажу величезний.