Багатьом росіянам пообіцяли «запасні аеродроми» за кордоном

Багаті росіяни в найближчому майбутньому стануть активніше скуповувати нерухомість за кордоном. Зростанню попиту посприяють заходи підтримки вітчизняної економіки, запропоновані президентом Володимиром Путіним в ході телезвернення 25 березня. Про це йдеться в повідомленні агентства Moscow Sotheby’s International Realty.

«Після заяви глави держави стало очевидно, як швидко можуть змінюватися правила гри в Росії, включаючи податкові виплати і витрати на виведення капіталу, – відзначають експерти. – Втім, поточна ситуація поки що дає можливість інвестувати і здійснювати імміграційні плани, які були у клієнтів. Тому багато заможних громадян будуть шукати “запасні аеродроми” за кордоном».

За даними аналітиків, найбільший попит серед російських інвесторів зараз користуються об’єкти нерухомого майна в Великобританії, Таїланді, США, Греції, Португалії, на Кіпрі і в Німеччині. «Закриття кордонів – формальність в плані здійснення угод, – обіцяють в Sotheby’s. – Тому що існує чимало країн, які дозволяють провести операцію від початку до кінця, ці кордони не перетинаючи».