По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівБіг Бен - є однією з найбільш екологічно брудних будівель


Автор: Адмін
22.10.2008


Біг Бен - є однією з найбільш екологічно брудних будівель Визнані символи Лондона: будівлі Банку Англії і парламенту з годиниками Біг Бен - є одними з найбільш екологічно брудних будівель суспільного призначення у Великобританії, показали проміжні результати екологічної перевірки. Екологи повинні перевірити "на чистоту" 18 тисяч будівель. Поки фахівці заміряли кількість викидів вуглекислого газу у 3,2 тисяч публічних будівель, повідомляє РІА Новини.

Вестмінстерський палац, де розташовується британський парламент, як показала перевірка, щорічно викидає в атмосферу близько 12 тисяч тонн вуглекислого газу, Банк Англії - більше 9 тисяч тонн. Ці історичні будівлі поки є лідерами списку екологічно брудних споруд суспільного призначення в Британії.

Музей природної історії і Імперський військовий музей в Лондоні також "відзначилися" - будівлі в рік забруднюють атмосферу на 10 і 3,6 тисячі тонн вуглекислоти відповідно. Офіційна резиденція прем'єр-міністра Великобританії, Даунінг-стріт 10, викидає в атмосферу більше 600 тонн вуглекислого газу.

До речі, якщо говорити про будівлі в інших країнах, наприклад, в Іспанії, то аналогічна ситуація. Тому, зокрема, те, що купить квартиру в Испании хочуть значно більше українців і росіян, ніж, придбати житло в Англиї, зумовлене не кращою екологічністю будинків, а тим, що Іспанія має значно кращі кліматичні умови для туризму і відпочинку.

Тим часом, повітря британської столиці забруднюють і нові архітектурні творіння.

Так, скляна будівля лондонської мерії щорічно забруднює атмосферу майже на 2,3 тисячі тонн вуглекислоти. Знаменитий автор споруди британський архітектор Норман Фостер раніше заявляв, що мерія буде "практично не забруднюючою навколишнє середовище будівлею". Фостер, який бере участь в проектуванні хмарочосів ділового району Москва-Сіті, в листопаді також візьме участь в конкурсі на проект реконструкції Державного музею образотворчих мистецтв імені Пушкіна в Москві.

Зі всіх перевірених будівель тільки у 22 викиди шкідливої речовини виявилися мінімальними і їм був привласнений найвищий "екологічно чистий" рейтинг. "Результати показали, що в першу чергу нам треба займатися реконструкцією громадських будівель", - відзначив глава британської ради з екологічного стану будівель Пол Кінг.

Уряд Великобританії раніше пообіцяв, що в найближчі десять років у всіх будівель суспільного призначення, що знов будуються, викиди вуглекислоти дорівнюватимуть нулю.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість