Болгарський суд відмовив царю Симеону II у скарзі на позов про нерухомість

Simeon-24Вищий суд Болгарії відмовився задовольнити скаргу останнього царя країни Сімеона II на позов про позбавлення спадкоємців королівської сім’ї декількох об’єктів нерухомості, повідомляє агентство Франс Прес.

Рішення суду стосується нерухомості, що знаходилася у власності королівської сім’ї після падіння комуністичного режиму в 1989 році. Зокрема, суд позбавив Симеона II і його родичів мисливського будиночка і 37 гектарів землі на півдні болгарського міста Кричимо.

Відмова у задоволенні скарги останнього царя, як вважають експерти, чию думку наводить Франс Прес, створить прецедент, згідно з яким королівська родина втратить також іншу нерухомість, що залишилася в її власності – зимовий будиночок на гірськолижному курорті Боровець і дві резиденції недалеко від Софії – Сітняково (Sitnyakovo) і Враня (Vranya). Ці палаци теж були повернуті представникам корони в 1998 році, після відходу від влади комуністів.

Раніше міністерство регіонального розвитку Болгарії зажадало від колишніх спадкоємців болгарського престолу повернути всю нерухомість державі.

Large range of orchids, plants and basket arrangements available to delivery anywhere in Italy fro any ocassion. If your loved ones are away it doesn’t matter because you we can help you to be closer. Send orchids plants or other plants in Italy and Plants Italy FlowersItaly.com service will allow you to send plants and flowers anywhere in Italy, from Bari to Rome, Naples, Florence or Turin… we can deliver to all the italian cities or towns.

Симеон Сакскобургготський походить з давнього європейського роду Саксен-Кобург-Гота – однієї з гілок старовинного німецького княжого роду Веттинів, відомого з X століття. Сімеон II був царем Болгарії з 1943 по 1946 роки. З 1946 року він перебував у вигнанні, спочатку в Італії, потім в Іспанії. У квітні 2001 року став прем’єр-міністром, оскільки його партія перемогла на парламентських виборах в Болгарії.