По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


geishi-kurska.com - божественные проститутки Курска

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівДочка і чоловік Гурченко продовжують «битву» за спадок великої актриси


Автор: Адмін
22.11.2011 12:14


Дочка і чоловік Гурченко продовжують «битву» за спадок великої актриси Покійна Людмила Гурченко заповідала все своє майно поділити порівну між чоловіком Сергієм Сеніним і дочкою Марією.

Газета «Твій день» вирішила дізнатися, як спадкоємці артистки розпорядяться елітною нерухомістю, бізнесом та іншими цінностями, якими володіла Людмила Марківна.

Дочка артистки Марія розповіла виданню, що сама Гурченко в заповіті не уточнила, що робити з її квартирою, дачею, кінокомпанією. Вона лише відзначила, що все майно повинно бути поділено навпіл. Отже спадкоємці будуть вимушені самостійно вирішувати, кому що відійде.

Вже відомо, що Марія для поділу спадку матері скористається допомогою кваліфікованого адвоката. Не виключено, що і Сергій Сенін найме юриста.

Дом ріа нагадує, що Гурченко володіла елітним житлом в центрі Москви. За приблизними оцінками, воно коштує близько 20 мільйонів рублів. Окрім квартири у артистки була дача в селищі Новоглаголево в 35 кілометрах від столиці вартістю не менше 10 мільйонів рублів.

До того ж Гурченко була власницею компанії «Кіностудія Сергія Сеніна», якою керував чоловік артистки. У 2003 році на її базі з'явилося творче об'єднання «Дует», що ставило комерційні спектаклі за участю Людмили Марківни.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість