По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівІрина Пегова залишила колишнього чоловіка без коштів для існування


Автор: Адмін
22.02.2012 15:33


Ірина Пегова залишила колишнього чоловіка без коштів для існування Колишній чоловік відомої російської актриси Ірини Пегової знаходиться в люті від вчинку актриси, колишньої дружини. За словами актора Дмитра Орлова, екс-дружина залишила його без коштів для існування, знявши всі гроші з особового рахунку артиста, повідомляє сайт http://www.k-see.ru/.

Після розлучення в цьому зірковому сімействі Ірині Пеговій, за словами актора, відійшов підмосковний будинок і квартира в Москві. Крім того, Дмитро регулярно переводив гроші на рахунок своєї колишньої дружини на утримання своєї дочки Тані, щоб мати можливість постійно спілкуватися зі своєю дитиною. Самому ж актору після розлучення дісталися сім мільйонів рублів, які він поклав на свій рахунок, але рахункова машинка «Магнер 150», актору явно не знадобиться.

Яке ж було здивування Дмитра Орлова, коли днями він виявив пропажу цих грошей. Як виявилось, гроші з рахунку актора зняла його колишня дружина, залишивши таким чином Дмитра Орлова без коштів для існування.

Цей вчинок колишньої дружини вивів Орлова з себе. Тепер він вже чути не хоче ні про яку мирову угоду зі своєю колишньою дружиною. Більш того, актор вже готовий відстоювати свої права в суді. Гроші, впевнений актор, йому повернути вже не вдасться, а ось за нерухомість він ще з Іриною Пеговою побореться.

Tags: , , ,

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість