Коронавірус підвищив попит на житло у низці країн

Пандемія коронавірусу може позитивно позначитися на ринку нерухомості низки країн світу. Про це йдеться в повідомленні компанії Moscow Sotheby’s International Realty.

Спалах коронавірусної інфекції вдарив практично по всіх сферах світової економіки, відзначають аналітики, проте в деяких країнах ринок нерухомості не тільки не постраждав від пандемії, а й, навпаки, може відчути її позитивний вплив. «Якщо вірус не вдасться перемогти в найближчі місяці, то інвестори почнуть шукати інші варіанти збереження капіталу, звернувши увагу на нерухомість, – пояснюють в Moscow Sotheby’s. – У іноземних покупців з’явилася можливість вигідно вкласти гроші в закордонні об’єкти. Для цього необов’язково виїжджати з країни, що особливо важливо в умовах карантину».

Аналітики вказують, що в даний час інвесторам варто розглянути можливість придбання житла та інших об’єктів в США, на Карибських островах, в Іспанії, Великобританії і Німеччині. За їхніми даними, за останні кілька тижнів попит на нерухомість в США з боку азіатських інвесторів зріс на 500 відсотків, що стало прямим наслідком поширення коронавірусу. «Покупці можуть розраховувати на дисконт», – підкреслюють в Moscow Sotheby’s.