По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


рфмк по неделям беременности | все банкноты российской империи

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів4,5 мільярдів рублів готовий витратити Кремль на будинки чиновникам на Рубльовці


Автор: Адмін
18.01.2012 06:30


4,5 мільярдів рублів готовий витратити Кремль на будинки чиновникам на Рубльовці 136 мільйонів доларів (4,5 мільярдів рублів), за відомостями «Комерсанта», готово витратити управління справами президента на покупку будинків для чиновників в селищі «Поляна делюкс» на Рублево-успенському шосе. У цих будинках житимуть високопоставлені чиновники, після переїзду уряду за МКАД. Управління справами президента вже знайшло гроші на цю операцію - в столиці будуть продані декілька готелів.

Журналісти «Комерсанта» дізналися про плановану покупку танхаусів в селищі «Поляна Делюкс» від одного з високопоставлених чиновників, який повідомив про те, що питання про покупку обговорювалося на грудневій нараді апарату уряду і представників управсправами. Підтвердило цю інформацію і інше джерело, вже з уряду: «Управсправами вже підготувало і погодило зі всіма зацікавленими відомствами проект розпорядження уряду про покупку будинків в «Поляні делюкс» у компанії «Лабораторія заміського життя». Джерело також додало, що на цьому ж засіданні для чиновників було вирішено придбати пуховики Киев при цьому визначено найоптимальнішим містом для придбання пуховиків з точки зору ціна/якість.

А ось прес-секретар управсправами Віктор Хреков навпаки заявив «Комерсанту» про те, що нічого не знає про підготовлювану операцію. Вадим Меркін, який володіє 25% акцій в «Лабораторії заміського життя» ще з понеділка перестав відповідати на телефонні дзвінки. У самому ж селищі журналістів повідомили, що продаж танхаусів ще не почався, хоча більшість будинків в «Поляні Делюкс» вже збудована.

Селище «Поляна Делюкс» розташоване між Можайським і Рублево-успенським шосе і складається з 72 танхаусів, розташованих на 4,3 гектарах землі. Загальна площа обчислюється в 20 тисяч кв.м. (відомості з проектної документації). Це селище граничить ще з одним елітним селищем Гори-8. Будинки тут, повідомило «Комерсанта» одне з його авторитетних джерел, отримуються як службові квартири для високопоставлених чиновників, що переїхали в Підмосков'ї після перекладу на території «нової Москви» - район між Подольськом і Троїцком - федеральних міністерств і відомств.

«Комерсант» з'ясував, що управсправами президента оцінює цю операцію в 4,5 мільярдів рублів або 136 мільйонів доларів, тобто 1,9 мільйонів доларів за кожний з танхаусів - площа такого будинку в середньому складає 270 кв.м. Рублево-успенський напрям залишається, за словами гендиректора «Гео-Девелопмент» Максима Лещева, найдорожчим з Підмосковних районів. Квадратний метр житла в будинку на Рубльовці коштує 5-6 тисяч доларів і це без урахування вартості землі. Тому ж, хто захоче купити тут будинок, інформує керівник департаменту заміської нерухомості Penny Line Realty, доведеться викласти від 2 до 3 мільйонів доларів. До речі, в менш розкрученому напрямі, наприклад Новоріжському, житло можна купити, на думку керівника офісу заміської нерухомості «Преображенський» «Інком-нерухомості» Валерія Лукінова, на третину дешевше.

За відомостями «Комерсанта», управління справами президента не збирається залучати на покупку танхаусів в селищі «Поляна Делюкс» прямі субвенції з федерального бюджету. Гроші на операцію планується виділити після продажу декількох активів, які знаходяться під управлінням підконтрольного управсправами ФГБУ «Об'єднаний будинок відпочинку «Шереметьєвський». Таких об'єктів на сайті «ФГБУ чотири. Серед них: апарт-готель «Шереметьєвський» (метро «Динамо»), будинок відпочинку «Куркіно» (північ Москви), будинок відпочинку Нагірне» (Хімкі) і будинок відпочинку «Сенеж» (Солнечногорський район). Експерти підрахували, що ринкова вартість цих об'єктів складає 170 мільйонів доларів.

Управсправами президента не вперше купує нерухомість для чиновників. У 2011 році на 85 квартир в районі станції метро «Річковий вокзал» в Москві було витрачено 1,127 мільярдів рублів. Цього року на квартири чиновникам в Москві заплановано витратити 1,233 мільярдів рублів, а в 2013 році і того більше - 1,5 мільярдів рублів (відомості з федеральної адресної інвестиційної програми на 2011-2013 роки, затвердженої Мінекономрозвитку). Окрім покупок житла чиновникам управсправами президента розпродає активи. Минулого року, наприклад, за 3 мільярди рублів була продана резиденція «Шуйська Чупа».

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість