По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЛариса Гузєєва продемонструвала болгарам груди


Автор: Адмін
07.10.2011 06:19


Лариса Гузєєва продемонструвала болгарам груди Своєю власною нерухомістю в Болгарії за прикладом своїх зіркових колег обзавелася відома актриса і телеведуча Лариса Гузєєва. У своїх нових апартаментах (при спорудженні даху якої використовувалася битумная черепица Киев до речі, вважається одним з найкращих міст, де її варто придбати), недалеко від Бургаса артистка разом зі своїм чоловіком-ресторатором Ігорем Бухаровим провела в цей «оксамитовий» сезон другий медовий місяць.

Лариса та Ігор щодня з'являлися на місцевому пляжі, причому Гузєєва, за відомостями «Експрес газети», вражала навколишню публіку сміливістю своїх пляжних нарядів. Як правило, актриса віддавала перевагу над традиційним купальником білій напівпрозорій майці, яка після водних процедур зовсім не приховувала груди актриси.

Втім, Гузєєву ця обставина аніскільки не бентежила. Схоже, їй подобалося спокушувати свого чоловіка, який буквально втратив голову від любові. На заздрість всім оточуючим, ця парочка не розлучалася ні на хвилину. Вони обнімалися, цілувалися - словом поводилися, як звичайні молодожони.

Очевидно, таким ось чином Гузєєва намагалася відшкодувати Ігорю ті роки очікування, а Бухаров добивався прихильності Лариси з 18 років, і відплатити за те щастя, яке вона, за словами артистки, пізнала тільки в цьому шлюбі.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість