По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЛоліта Мілявська розповіла, як їй погрожували бандитами


Автор: Адмін
18.07.2011 15:15


Лоліта Мілявська розповіла, як їй погрожували бандитами Російським зіркам, до числа яких входять Лоліта Мілявська, Філіп Кіркоров і Надія Бабкіна, вдалося отримати першу перемогу в боротьбі зі свавіллям будівельників в Болгарії, повідомляє Експрес-газета.

Зірки російської естради придбали квартири в нібито елітному житловому комплексі, розташованому в селищі Равда, проте, вигляд на море, як і прохід на пляж, мешканцям загородило будівництво, що розвернулося. А між тим Мілявська вже подала оголошення сдам квартиру Киев, плануючи пербларится до Болгарії.

До того ж поряд з житловим комплексом відкрили свиноферму, яка зіпсувала повітря, і розірвало каналізаційну трубу, через що запах став абсолютно нестерпним.

Першими на сполох забили Мілявська і Кіркоров – виконавці вирішили йти в суд, оскільки їх не тільки обдурили, але і обікрали.

Як розповіла Лоліта, багато людей відмовилися купувати нерухомість в Болгарії, дізнавшись про ці події, і додала, що через це болгари вже почали мстити.

Недавно на пляж, який належить комплексу, стали проникати сторонні люди. Мешканці підняли бунт і добилися того, що дорогу на пляж все-таки закрили, а заразом і відремонтували трубу.

Мілявська заявила, що під час зустрічі, яка проходила перед зборами мешканців з членами ТСЖ, болгари пригрозили, що приведуть «пару поганих людей», які розберуться із зірками, котрі обурилися. Але її радує той факт, що під час зборів мешканці вирішили змінити управляючу компанію.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість