Найдешевшу знімну кімнату Москви оцінили в десять тисяч рублів


У червні 2020 го мінімальна вартість оренди кімнати в «старій» Москві (без врахування пропозицій в Троїцькому та Новомосковському округах) – 10 тисяч рублів на місяць, випливає з матеріалів агентства «Інком-Нерухомість», що надійшли до редакції «Лента.Ру».

За такою ставкою здається приміщення в трикімнатній комунальній квартирі в будинку на вулиці Софії Ковалевської (Дмитровський район, Північний округ). У кімнаті встановлені склопакети, є всі необхідні меблі – новий диван, крісло-ліжко, шафа, стіл, також тут встановлений індивідуальний холодильник для орендаря.

На другому місці списку найдешевших столичних кімнат в оренду – лот, розташований в «трійці» на останньому поверсі 12-поверхового будинку на вулиці Академіка Янгеля, в шести хвилинах ходьби від однойменної станції метро (район Південне Чертаново, Південний округ). Кімната повністю мебльована і укомплектована побутовою технікою. Об’єкт оцінили в 10,5 тисячі рублів на місяць.

Третю позицію займає лот з орендною ставкою 11 тисяч рублів: це також кімната в комунальній «трійці». Вона розташована на четвертому поверсі дев’ятиповерхівки на Волгоградському проспекті, в десяти хвилинах їзди від станції метро «Кузьминки» (райони Вихіно-Жулебіно, Південно-Східний округ).

Четверта і п’ята позиції рейтингу дісталися об’єктам за 12 тисяч і 13 тисяч рублів.

Раніше, в травні, москвичів попередили про загрозу втечі орендарів квартир. Після закінчення режиму самоізоляції імовірний відтік наймачів, вважають ріелтори. Клієнтів на ринку орендованого житла стає все менше, квартири звільняються і поповнюють ринок, що призводить до зростання рівня конкуренції серед орендодавців.