По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНаталія Водянова не потрапила в десятку найбагатших моделей світу


Автор: Адмін
10.02.2012 10:36


Наталія Водянова не потрапила в десятку найбагатших моделей світу Рейтинг найбагатших моделей світу склала газета Daily Mail. У списку 10 найбільш високооплачуваних моделей не знайшлося місця для, вхідної в третю сотню найбагатших людей Великобританії, найуспішнішої супермоделі з Росії Наталії Водянової, яка заробила 15 мільйонів євро. В результаті, в цьому рейтингу російська модель, яка виходить тепер на подіум тільки за дуже високі гонорари, стала лише 13-тою.

А перше місце в цьому рейтингу від Daily Mail дісталося бразильці Жизель Бундхен, яка успішно суміщає роботу на подіумі з доходами власних брендів - косметичної марки Sejaa, компанії Ipanema, що випускає сандалі і управлінням готелем в Бразилії. В результаті Жизель Бундхен, не дивлячись на митне оформлення та інші статті витрат, заробила 96 мільйонів євро.

Другою в списку стала американська модель Тайра Бенкс, що заробила в модельному бізнесі і на телешоу America's Next Top Model 57 мільйонів євро.

Третє місце з річним доходом в 51 мільйон євро дісталося моделі Крісті Брінклі, яка заробляє не тільки на подіумі, але і на торгівлі нерухомістю в Хемптоні.

Четвертою в рейтингу стала Кейт Мосс, що заробила на знаменитих брендах Rimmel, Balmain, Agent Provocateur, Burberry H&M, TopShop і Mango, обличчям яких вона встигла побувати за свою модельну кар'єру, 50 мільйонів євро.

Доходи моделі німецького походження Хайді Клум дозволили їй влаштуватися на п'ятому місці рейтингу. Основу її заробітку складають проекти на телебаченні.

На шостому місці списку опинилася чарівна австралійська модель Ель Макферсон, що заробила на власній лінії жіночої білизни Elle Macpherson Intimates, мережі ресторанів Fashion Cafe і ролях у фільмах «Друзі», «Бетмен і Робін», «На грані», «Джейн Ейр» 38 мільйонів євро.

Клаудія Шиффер в результаті стала лише сьомою, не дивлячись на те, що німецькі ЗМІ постійно вносять її в список найбагатших жінок Німеччини. Проте численні зйомки - за робочий день модель одержувала по 50 тисяч доларів - і контракти з відомими брендами вкупі з декількома ролями в кіно дозволили німецькій моделі заробити лише 35 мільйонів євро.

Британська супермодель Наомі Кемпбелл, яку з деяких пір всі росіяни вважають своєю, із заробітком в 31 мільйон євро влаштувалася на восьмій строчці цього рейтингу. Наомі заробляла на всьому, на чому можна було заробити - фотосесії для Playboy, робота на телебаченні і в кіно, книгах, піснях, мережі ресторанів Fashion Cafe і звичайно ж модельному бізнесі.

9 місце рейтингу дісталося також близькій серцям росіян американській актрисі чорногорсько-російського походження, що народилася в Києві, Міллі Йововіч, що заробила 23 мільйони євро. Основою її заробітку є ролі в кіно, в якому актриса почала зніматися з 13 років, і контракти з відомими брендами.

10 місце рейтингу дісталося одному з «ангелів Victoria's Secret», бразильці Адріані Лімі. Тільки за 2010 рік Ліма заробила в модельному бізнесі 8 мільйонів доларів.

Окрім вищеперелічених, до рейтингу 20-ти найбагатших супермоделей світу увійшли: канадська модель українського походження Дарина Вербова (19 мільйонів євро - 11 місце), модель Хелена Крістенсен (18 мільйонів євро - 12 місце), нідерландська модель Даутцен Крез (13 мільйонів євро - 14 місце), модель Єва Герцигова (13 мільйонів євро - 15 місце), модель Крісті Терлінгтон (11 мільйонів євро - 16 місце), канадська топ-модель італійського походження Лінда Євангеліста (11 мільйонів євро - 17 місце); супермодель Сінді Кроуфорд (11 мільйонів євро - 18 місце), американська модель Каролін Мерфі (10 мільйонів євро - 19 місце), американська супермодель Стефані Сеймур (10 мільйонів євро - 20 місце).

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість