Названа вартість найдешевших літніх дач Підмосков’я

У травні і червні 2018 року на ринку підмосковного знімного заміського житла спостерігалося сезонне вимивання пропозиції. З ринку пішли в основному пропозиції в демократичному бюджеті. Про це свідчать матеріали компанії «Міель-Оренда», що надійшли в середу, 27 червня, до редакції «Дому».

«До середини літа підібрати дачу непросто. Решта на ринку варіанти або не підходять орендарям за ціною, або не влаштовують їх за якістю », – характеризує ситуацію в сегменті Марія Жукова, директор« Міель-Оренда ».

Що залишився в експозиції обсяг будинків дає можливість бажаючим зняти дачу на залишок літа в межах від 35 до 80 тисяч рублів на місяць. Зокрема, найдешевший, за статистикою компанії, будинок в Підмосков’ї здається на літо за 35 тисяч рублів на місяць. Це дерев’яний дачний будиночок площею 60 квадратних метрів, розташований в Балашисі. У будинку є три кімнати, кухня, санвузол, всі необхідні меблі та техніка. На ділянці ростуть плодові і хвойні дерева.

На другому місці за вартістю двоповерховий котедж в 20 кілометрах від МКАД по Волоколамському шосе. Об’єкт площею 220 квадратних метрів здається в оренду за 60 тисяч рублів на місяць. У будинку є чотири спальні, кухня, санвузол, веранда, меблі та техніка.

На третьому місці будинок площею 130 квадратних метрів в селищі Передєлкіно, на сосновій ділянці. Об’єкт виставлений в оренду за 80 тисяч рублів на місяць.

Згідно з раніше опублікованими даними аналітиків порталу «Мир Квартир», з травня 2017 року до травня 2018 року середня вартість оренди дачі в Росії знизилася на вісім відсотків, до 17 тисяч рублів на місяць. Найдорожчі дачі в країні пропонуються в оренду в Криму, Підмосков’ї і Ленінградській області.

Comments are closed.