Названі найпопулярніші хмарочоси Москви

Аналітики агентства нерухомості Est-a-Tet склали рейтинг найбільш продаваних житлових хмарочосів столиці, проаналізувавши кількість зареєстрованих в них у 2018 році договорів пайової участі в будівництві (ДДУ). Матеріали дослідження є в розпорядженні редакції «КуПола». Перше місце списку зайняв висотний проект на Амурській вулиці в Східному окрузі, де за минулий рік було продано більше тисячі квартир.

Друге дісталося комплексу на Ільменська вулиці на півночі міста (754 ДДУ). На третьому рядку опинилася новобудова на Фестивальній вулиці (665 ДДУ), також зводиться в Північному окрузі. У п’ятірку популярних висотних житлових комплексів також увійшли проекти на Шелепіхінской набережній (Північно-Західний округ) і на Мічурінському проспекті (Західний округ).

«У першому кварталі 2019 року обсяг пропозиції, зосередженого в висотних житлових комплексах, склав 574 тисячі квадратних метрів, це 18 відсотків від загального обсягу пропозиції ринку новобудов столиці. Основна частка пропозиції відноситься до житла комфорт і бізнес-класу », – наголошується в наданих матеріалах.