Названі небезпечні види квартир

Ріелтори не рекомендують росіянам купувати квартири, обтяжені договором довічної ренти. Крім того, небезпечними можуть бути деякі інші види об’єктів, говориться в матеріалах агентства нерухомості «Невський простір», наданих редакції «КуПола».

На думку експертів агентства, однозначно високоризикової буде угода по покупці квартири з мешканцями, які мають право на довічне перебування в приміщенні. «У нашій країні таких пропозицій досить багато, адже таким правом володіють ті, хто відмовився від приватизації», – вказують ріелтори.

У категорію небезпечних об’єктів вони також включили ті, які були успадковані менше трьох років тому, і квартири, раніше придбані з використанням коштів материнського капіталу. В останньому випадку ризик виникає, якщо попередні господарі вчасно не виділили частки в житловому приміщенні дітям – виросла дитина зможе претендувати на квадратні метри.

«Покупка квартири з договором довічної ренти – вкрай ризикована операція. Такі угоди дуже просто розриваються, і людина, яка сподівався отримати квартиру, може втратити серйозної суми і часу », – попереджають агенти.

Крім того, вони не радять розглядати квартири, що належать громадянам – учасникам судових суперечок. «Краще почекати закінчення спору або відмовитися від угоди», – вказують експерти. Об’єкти, часто змінювали власників, також потрапили в чорний список.