По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівКухонна плита від всесвітньо відомого архітектора і дизайнера Жана-Мішеля Вільмотта


Автор: МАРТА ПЕТРІВ
14.05.2012


Кухонна плита Французький бренд La Cornue приступає до випуску нової лінії плит, автором якої виступив всесвітньо відомий архітектор і дизайнер Жан-Мішель Вільмотт.

Перша буква прізвища дизайнера увійшла до назви серії – La Cornue W. Серія плит La Cornue W створювалася протягом чотирьох років. Вперше в історії електричних приладів, за ініціативою Ксав'є Дюпюї, президента La Cornue і внука засновника марки, розробка кухонної печі була довірена одному з найзнаменитіших дизайнерів і архітекторів світу.

На відміну від попередніх моделей, в цій плиті варочная поверхность Киев, до речі, теж невдовзі зможе купити таку плину, і духова частина розділені і є двома окремим предметом. Конструкція склепінчастої печі гарантує бездоганне приготування їжі, а економне споживання енергії відповідає європейським стандартам.

Плита забезпечена електронним сенсорним датчиком, який показує зміни на кожні 5 градусів, що гарантує точність в приготуванні їжі. Витяжний пристрій управляється дистанційно. Плита створена з міцних матеріалів і представлена в чорному і коричневому кольорах – основній палітрі дизайнера.

Tags: кухонна плита, дизайнер, електричний прилад, брендНа головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість