По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівСтівену Сігалу погрожують розправою за безлад на орендованій віллі


Автор: Адмін
09.01.2003, 15:35:10


Стівен Сігал Голлівудський актор Стівен Сігал подав позов проти німецького землевласника Едельтруда Фордервульбека (Edeltrud Vorderwuhlbecke). Протягом декількох місяців з боку німця в адресу Сігала надходять погрози розправи.

Як зазначається у позовній заяві, в кінці 2001 року Сігал зняв будинок в передмісті Берліна. Актор жив там під час зйомок одного зі своїх фільмів. У січні 2002 року Сігал покинув тимчасове житло, а будинок був зданий іншій особі. Сігал заявляє, що після його від'їзду будинок був в порядку, проте через деякий час власник нерухомості зажадав від актора відшкодування збитку за нібито учинений ним безлад. Актор відмовився платити, тоді розлючений власник почав йому погрожувати, обіцяючи "витрусити з нього гроші будь-яким способом".

Адвокати Сігала заявили, що зажадають грошовою компенсації за пережиті актором душевне страждання, неспокій і приниження. Представники Фордервульбека утрималися від коментарів, передає агентство АР.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість