По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЗ власників нерухомості на Сардінії влада зажадала мільярд доларів


Автор: Адмін
09.01.2006, 14:25:27


З власників нерухомості на Сардінії влада зажадала мільярд доларів З майбутнього літа на Сардінії планується ввести додатковий податок на яхти, приватні літаки і вілли іноземних гостей, повідомляє Times Online.

Не дивлячись на те, що в скарбницю острова туристи приносять значний дохід, глава регіонального уряду Ренато Сору (Renato Soru) представив проект бюджету, в якому передбачений так званий "податок на розкіш". Згідно з його розрахунками, введення цього податку повинно принести додатково близько мільярда доларів щорічно. "Давайте оподаткуємо багатих. В більшості випадків це туристи, які не витрачають навіть одного євро на Сардінії", - вважає він.

Господарі вілл загальною площею понад 200 квадратних метрів, розташованих не далі двох миль від узбережжя, будуть зобов'язані вносити в регіональну скарбницю 3,6 тисяч доларів в рік. Крім того, за кожен додатковий квадратний метр доведеться доплатити близько 175 доларів. У свою чергу власники будинків, розташованих приблизно в 300 метрах від моря, внесуть податок на 20 відсотків більше. Крім того, планується ввести 25-процентний податок на продаж нерухомості. "Ті, хто живе на нашому острові протягом трьох місяців, а решту дев'яти місяців у іншому місці, повинні платити податки як мінімум за ці три місяці на Сардінії", - вважає Ренато Сору.

За даними регіонального уряду, новий закон торкнеться 150 тисяч вілл. Серед найвідоміших господарів сардінських будинків називають Сільвіо Берлусконі, Романа Абрамовича і Мадонну. Доходи від податкових надходжень планується спрямувати на захист навколишнього середовища.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість