По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівНайдорожчий будинок Естонії коштує втричі дешевше московської квартири


Автор: Адмін
29.11.2006, 20:12


Найдорожчий будинок Естонії коштує втричі дешевше московської квартири У престижному передмісті Таліна виставлена на продаж вілла площею 506 квадратних метрів. Вартість будинку з прилеглою ділянкою, площа якої складає 16 соток, складає 29,5 мільйонів крон, або 2,5 мільйонів доларів. Це найвища ціна, що запрошується за об'єкт житлової нерухомості в Естонії, повідомляє газета Postimees.

В той же час, як повідомили у корпорації "БЕСТ-нерухомість", квартира площею 344 метри в новому будинку бізнес-класу на півночі Москви продається за ціною 8 мільйонів доларів.

Найдорожчий об'єкт заміської нерухомості Підмосков'я, за даними корпорації "Інком", коштує 17 мільйонів доларів і є ділянкою землі розміром 1,83 гектара з підрядом на будівництво будинку загальною площею 900 квадратних метрів. У корпорації відзначили, що кожні три місяці вартість такої ділянки зростає як мінімум на 10 відсотків. Водночас, як відзначають фахівці галузі, признание прав на жильё у Росії є значно складнішим, ніж в Естонії.

Раніше повідомлялося, що середня вартість будинку в найпрестижніших лондонських районах Кенсінгтон (Kensington) і Челсі (Chelsea) складає 942 тисячі фунтів стерлінгів, або 1,8 мільйонів доларів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість