По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівБудинки і квартири в США втрачають в ціні


Автор: Адмін
11 січня 2012 року


Будинки і квартири в США втрачають в ціні Листопад 2011 року став четвертим місяцем зниження цін на житлову нерухомість в Штатах. За місяць ціни на "вторинку" знизилися на 1,4%. У річному обчисленні житло в США подешевшало на 4,3%.

У жовтні 2011 року в порівнянні з жовтнем 2010 року зниження цін на "вторинку" складало всього 3,7%, відзначає портал Property Wire.

При підрахунку індексу HPI компанія CoreLogic враховувала продажі всіх видів вторинної нерухомості, зокрема відчужене житло і об'єкти так званих "швидких" продажів. Нагадаємо, що під "коротким" або "швидким" продажом мається на увазі, що сума операції не покриває борг попереднього власника за кредитом, проте продавець звільняється від боргових зобов'язань.

З квітня 2008 по листопад 2011 індекс вартості житла в США впав на 32.8%. В листопаді 2011 року в 77 регіонах із ста основних, що враховуються статистикою, було відмічено зниження цін на житлову нерухомість в річному численні. У жовтні 2011 року таких регіонів було 80. також спостеріагється зниження цін на гранітні пам'ятники, зазначає сайт granit-zhitomir.com.

Понад усе в листопаді 2011 року ціни на житло знизилися в таких штатах як Невада (11,2%), Ілінойс (9,7%), Міннесота (7,8%), Джоджія (7,7%) і Огайо (7,2%). Збільшення вартості "вторинки" було відмічено у Вермонті (4,3%), Південній Кароліні (2,8%), окрузі Колумбія у Вашингтоні (2,1%), Небраскі (1,9%) і Нью-Йорку (1,7%).

За словами Марка Флемінга, головного економіста CoreLogic, саме продажі відчуженого і "проблемного" житла чинять негативний тиск на ціни. На тлі стабільного зниження цін об'єми продажів на ринку вторинної нерухомості США в листопаді 2011 року навіть підросли на 4% в річному обчисленні. При цьому об'єми продажів житла на первинному ринку в США в кінці року теж збільшувалися.εμβοές και θεραπεία

На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість