Переможця конкурсу на концепцію парку на Ходинському полі виберуть 31 березня

holdpolПереможця відкритого міжнародного конкурсу на архітектурну концепцію парку на Ходинському полі в Москві визначать у понеділок, 31 березня, сказано в повідомленні Москомархітектури.

“Комісія з міжнародною участю під головуванням головного архітектора Москви Сергія Кузнєцова ознайомитись з презентаціями проектів фіналістів та обере переможця конкурсу”, – наголошується в матеріалах.

У них нагадується, що в число фіналістів увійшли чотири російські і шість іноземних архітектурних команд. Так, з числа російських учасників на перемогу в конкурсі претендують “Артеза” і “Хоумленд Архітектура” з Москви, “Творча Майстерня Т.М.” з Самари і колектив Дениса Барсукова і Анатолія Козлова з Москви. Крім того, у фінал пройшли Максим Коцюба з України, бюро Perkins Eastman із США, LAND Milano Srl з Італії, російсько-німецький колектив ARGE M2M8 – Glasserr&Dagenbach, а також два голландських бюро – LAP landscape & Urban Design і OKRA landscape architects.

Раніше головний архітектор Москви Сергій Кузнєцов розповідав, що замовником конкурсу є московський метрополітен, а компанія “Інтеко”, яка зводить поруч житло, пише http://newsrealty.info, виступає партнером по його проведенню. Про старт конкурсу ГК “Інтеко” і Москомархитектура оголосили у вересні 2013 року.

Ходинське поле розташоване між Ленінградським проспектом, Бігової вулицею і Хорошевским шосе поблизу станцій метро “Сокіл”, “Аеропорт” і “Полежаевская”.

Парк розміститься на території колишнього аеродрому імені М. В. Фрунзе площею близько 40 гектарів. У ньому буде кілька зон: для дитячих ігор, тихого відпочинку, занять спортом, різних заходів. Головний архітектор Москви також зазначав, що парк має працювати на навколишню забудову, на жителів, а також на відвідувачів розташованих тут об’єктів.

Джерело: http://riarealty.ru/architecture_news/20140328/402739943.html