По сайту :

Росіяни витісняють місцевих жителів з Гоа, скаржаться індійціЧитати більше

Росіяни витісняють місцевих жителів з Гоа, скаржаться індійці


www.sibirki.ru

В Європі цілі села здаються в оренду подобовоЧитати більше

В Європі цілі села здаються в оренду подобово

Румун побудував 'будинок інопланетянина' - дешево і зручноЧитати більше

Румун побудував "будинок інопланетянина" - дешево і зручно

У Франції продається 'село-примара' за 330 тисяч євроЧитати більше

У Франції продається "село-примара" за 330 тисяч євро

Охорона Абрамовича обходить будинки сусідів в Челсі, перевіряючи, що видно з їх віконЧитати більше

Охорона Абрамовича обходить будинки сусідів в Челсі, перевіряючи, що видно з їх вікон

Зниження цін на ринку житла погіршило купівельну спроможність багатьох американцівЧитати більше

Зниження цін на ринку житла погіршило купівельну спроможність багатьох американців

На місці знесеного готелю 'Росія' ще декілька років нічого не з'явитьсяЧитати більше

На місці знесеного готелю "Росія" ще декілька років нічого не з'явиться

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон

У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларів10 причин вибрати Дубай – погляд покупців нерухомості


Автор: Адмін
27 лютого 2012 р.


10 причин вибрати Дубай – погляд покупців нерухомості Дубай – місто, що йде одночасно за хмари і в море, виклик пустелі і людській уяві. Саме там – найвищі хмарочоси світу і дивовижні штучні острови, фешенебельні готелі і прекрасні піщані пляжі... В еміраті вже проживають десятки тисяч наших співвітчизників – вихідців з Росії і країн колишнього Радянського Союзу. Чому вони вибрали Дубай? Розповідають покупці нерухомості. Нерухомість в Дубаї.

1. Сонце

Олена, домогосподарка (Росія). Живе: Al Fattan Tower, Dubai Marina

«Багато сонця. Як пригадаю, вогку московську осінь, коли небо постійно затягнуте хмарами, цю постійну грязь і міську сумовитість, так аж перекручує. А тут тепло і сонця в надлишку і влітку і взимку. Влітку, звичайно жарко, і ми з дітьми звичайно проводимо літні канікули в Європі і у себе на дачі в подмосков'ї. Та зате вся решта часу погода в Еміратах дуже приємна. Особливо восени і весною, коли найкомфортніше».

У Дубаї більше 345 днів в році – сонячні. Влітку середня температура повітря складає 35-40 градусів Цельсія, взимку - 20-23 днем і близько 15 градусів вночі. Дощі бувають рідко, переважно в період з листопада по березень. Кількість опадів складає близько 120 мм в рік.

2. Море

Юрій, бізнесмен (Росія). Живе: Jumeirah Beach Residence

«Я сам з Тюмені, моря там, зрозуміла справа немає, а до нього весь час хочеться. У Дубай спочатку їздив з сім'єю як турист, а потім вирішив придбати нерухомість і поселити сім'ю тут. Ось вже майже два роки дружина з дітьми і теща постійно живуть в Дубаї. Я дуже задоволений що сім'я моя живе тут, сонце-море круглий рік для здоров'я дуже добре, а також для дітей учбовий процес рахую набагато ефективніше і спокійніше тут, враховуючи наші, російські реалії. Я прагну відвідувати своїх декілька разів на місяць. Ось скоро вдома можна буде вже починати збиратися «на пенсію», так би мовити, і переберуся в Дубай остаточно, благо деякі позначки, чим тут зайнятися вже є».

Температура моря на пляжах Дубая практично не опускається нижче 25 градусів Цельсія. Виняток становлять тільки зимові місяці, коли температура води може падати до 20 градусів. Сильні шторми в Персидській затоці бувають вкрай рідко. Велику частину року море спокійне, висота хвиль біля побережжя не перевищує 0,5 м.

3. Безпека

Дарина, домогосподарка (Росія). Живе: The Greens

«Якщо чесно, у мене небагатий досвід життя за кордоном – до переїзду в Емірати я кілька років тому жила якийсь час в Канаді. Велику частину життя я провела в Росії. Проте тільки тут, знайшовши це відчуття безпеки, я зрозуміла, як багато сил і енергії раніше йшло у мене на контроль звичайних, ніби, речей: чи закрита машина, чи на сигналізації квартира, чи при мені сумка, чи не в небезпеці діти...»

Кстати, если вы хотите приобрести качественную мебель, советуем вам обратиться в Интернет-магазин мебели "Гарнитур Центр", который осуществляет доставку мебели по всей Украине.

У своєму щорічному звіті про криміногенну обстановку і безпеку в Дубаї (United Arab Emirates Crime & Safety Report: Dubai) Бюро дипломатичної безпеки Державного департаменту США (US Department of State, Bureau of Diplomatic Security) відзначає: «Судова система ОАЕ працює швидко і жорстко відносно злочинців. Експатріанти, визнані винними в скоєнні злочину, одержують тюремний термін з негайною департацією з країни, відразу після відбувааня покарання».

Згідно з дослідженням незалежної британської організації Legatum Institute, ОАЕ займають 18-е місце в світі по показнику особистої безпеки. Арабські Емірати знаходиться на другому місці серед країн з найнижчим показником кількості вбивств на сто тисяч чоловік населення. А за наслідками всесвітнього опитування Gallup World Poll, 95% населення відчувають себе в безпеці, знаходячись наодинці вночі на вулиці, що є найвищим показником серед всіх країн світу.

Дубай вночі4. Якість життя

Вячеслав, підприємець (Росія). Живе: Oceana Residence, The Palm Jumeirah

«У мене бізнес в Росії, і, якщо розібратися, я, загалом, непогано влаштований по життю. Не мільйонер, звичайно, але ніби все є і особливо скаржитися нема на що. Регулярно їздив відпочивати за кордон, і в якийсь момент зрозумів, як би непатріотично це не звучало, що не хочу більше жити в Росії. Мабуть, дозріло в мені щось. Став замислюватися куди б перебратися, і, ось, зупинив свій вибір на Дубаї. Мені і моїй сім'ї тут комфортно. Це, напевно, і називається «якістю життя». Ось саме це відчуття комфорту. А до Росії я часто їжджу – і у справах, і так. Що тут, власне, до Москви – 5 годин польоту всього. І Батьківщину свою я люблю. Але для себе я зрозумів, що любити її, все ж таки, краще здалеку. Звідти, де комфортно».

Недавно були опубліковані результати дослідження якості життя Worldwide Quality of Living Survey, котрі щорічно проводяться британською компанією Mercer Human Resource Consulting. За базове місто для побудови рейтингу традиційно приймається Нью-Йорк. За якістю життя і, як наслідок, привабливості для експатріантів, Дубай займає 75-е місце серед 221 найбільших міст світу (Нью-Йорк – 49-е), а по показнику розвитку інфраструктури – 35-е місце (Нью-Йорк – 32-е).

Експерти складали рейтинг на основі аналізу 39 критеріїв по кожному місту, включаючи політичне, економічне і екологічне положення, чинники персональної безпеки, рівень освіти, транспортних послуг і побутового обслуговування.

5. Толерантність

Самвел, співробітник компанії (Вірменія). Живе: Dubai Marina

«Дубай - це сучасний Вавілон. Мультинаціональний мегаполіс, в якому рука об руку живуть люди різних національностей, культур і віросповідань. Місцеве населення в Дубаї складає менше 10% і більшість резидентів країни такі ж експати як і ми. Цей чинник дозволяє мені відчувати себе тут комфортніше, ніж в інших країнах світу. Кажучи прямо – тут я не відчуваю себе людиною «другого сорту». А то, що Емірати - мусульманська країна, зі своїми специфічними законами і порядками, особливо на спосіб мого життя не впливає, тим більше що Дубай - найлояльніший з еміратів по відношенню до приїжджих іноземців».

Об'єднані Арабські Емірати визнані кращою для мешкання арабською країною, що також потрапила в рейтинг 50-ти кращих країн світу, за версією незалежної експертної ради Legatum Institute з Лондона.

У своєму дослідженні, що охопило 104 країни, в якій сукупно проживає близько 90% населення світу, експерти Legatum Institute оцінювали кожну країну за декількома показниками, включаючи економічні, соціальні, показники безпеки, цивільної свободи, суспільного життя і відношення до іммігрантів. Найбільш високі оцінки Емірати одержали за показниками безпеки, випередивши США, Британію, Німеччину і Францію, а також за показниками толерантності до іммігрантів.

6. Географічне положення

Талгат, бізнесмен (Казахстан). Живе: Jumeirah Islands

«Дуже вигідне місце для ведення бізнесу. Дубай розташований на перетині торгових маршрутів між Європою, Африкою і Азією, що обумовлює його розвиток як найбільшого центру торгівлі на Близькому Сході. Для цього тут є практично все: найбільший в регіоні морський порт з сучасною інфраструктурою, діючий дубайський аеропорт і новий, що будується, який повинен стати найбільшим в світі. В межах 4 годин перельоту від Дубая проживає третина населення Землі. Отже я вважаю, що Дубай є і буде стратегічним місцем для міжнародної торгівлі, і ніяка криза не відніме у нього цієї переваги».

За останніми даними Міжнародної Ради Аеропортів (Airport Council International) Дубайський міжнародний аеропорт (Dubai International Airport) займає 4-е місце в світі по показнику міжнародного пасажиропотоку і 6-е місце в світі за об'ємом вантажоперевезень. Дубайський міжнародний аеропорт є єдиним в десятку найбільших аеропортів світу, що показує двозначні темпи зростання протягом останніх декількох років.

На сьогодні Дубайський міжнародний аеропорт обслуговує більше 130 авіакомпаній, що здійснюють рейси по більш ніж 220 напрямах на п'яти континентах. Аеропорт є найбільшим регіональним повітряним транспортним центром і забезпечує близько 30% всіх пасажирських авіаперевезень в Близькосхідному і Північноафриканському регіонах.

Хмарочоси Дубая7. Податки

Руслан, крупний власник (Росія). Живе: Emirates Hills

«В ОАЕ немає податків на майно і податків з доходу. ПДВ та інших податків з обороту теж немає. У мене, наприклад, серйозне джерело доходів - оренда моєї нерухомості в Дубаї. А оскільки я – резидент ОАЕ, ніяких податків з цих доходів я не плачу. От так. Де ще ви зможете абсолютно законно одержувати від оренди 10% річних чистими?»

За даними звіту, підготовленого спільно Групою Всесвітнього банку (World Bank Group), найбільшою в світі міжнародною мережею фірм, що пропонують професійні послуги в області консалтингу і аудиту, PricewaterhouseCoopers (PwC) і Міжнародною фінансовою корпорацією (International Finance Corporation), система оподаткування в Об'єднаних Арабських Еміратах є однією з найпривабливіших для бізнесу і займає четверте місце в світі.

8. Простота ведення бізнесу

Олександр, підприємець (Росія). Живе: Shoreline Apartments, Palm Jumeirah

«В Дубаї дуже просто вести бізнес. Оскільки в Еміратах відсутні податки з доходів, відсутня і необхідність вести подвійний облік. Не доводиться витрачати масу засобів і зусиль на податкову оптимізацію, підготовку звітів в податкову і різні фонди, а можна зосередитися безпосередньо на самому бізнесі. Дуже проста і ефективна система митних зборів. На більшість товарів діє єдина ставка митного збору в 5%, а якщо йдеться про реекспорт, то митні збори взагалі відсутні».

У звіті Paying Taxes 2010 – The Global Picture наголошується також, що Арабські Емірати входять в десятку країн з кращою економікою, відрізняючись найнижчою ставкою загального податку (total tax rate, TTR) і одними з найбільш простих вимог для ведення бізнесу, що допомагає країні ефективно залучати прямі іноземні інвестиції.

9. Стабільність

Анатолій, підприємець (Росія). Живе: Palm Jimeirah

«Мова навіть не про політичну або економічну стабільність, хоча це теж важливо. Просто живучи і ведучи бізнес в Еміратах, можна будувати довгострокові плани, бути господарем ситуації і не боятися сюрпризів, на зразок «наїздів» з боку перевіряючих органів, місцевих властей, міліції, так хіба мало кого ще. У Росії як: будь-який хоч трохи успішний бізнес неминуче потрапляє в залежність від владних інстанцій, різних груп впливу, а тому бізнесмени вимушені «домовлятися», «шукати підходи» - загалом, ви мене розумієте. А назавтра міняється чиновник, або який-небудь нормативний акт, або політика властей і все доводиться починати спочатку. Та і прив'язка валюти Еміратів - дірхама до долара дозволяє в значній мірі уникати валютних ризиків. За прикладами далеко ходити не треба – взяти хоч би недавній зліт долара і його падіння, що послідувало потім».

Валюта Об'єднаних Арабських Еміратів – дірхам (AED) офіційно прив'язана до долара США (USD) з 1983 року. З цієї миті офіційний курс еміратського дірхама до долара не мінявся і складає близько 3.67 дірхам за один американський долар.

10. Ринок нерухомості

Сергій, інвестор (Росія). Живе: Palm Jumeirah

«Першу нерухомість в Дубаї я купив ще у 2003 році. У той час всі мої знайомі дивилися на мене як на ідіота. З усіх боків я тільки і чув: «Куди ти лізеш? Це ж Близький Схід, мусульманська країна! Невже тобі в Москві нерухомості не вистачає?» Радили інвестувати в Іспанії, Болгарії – куди завгодно, тільки не сюди. А через декілька років приходили і купували у мене поверхами. Звичайно, криза нікого стороною не обійшла, але, знову ж таки, відкрилася безліч дуже цікавих можливостей. Можна навіть сказати, у ринку нерухомості Дубая відкрилося друге дихання. Отже я свій вибір вже давно зробив і вважаю, що потенціал тут для інвестора з головою і грошима ще далеко не вичерпаний».

За даними звіту "2010 Real Estate Global Opportunity Index", обнародуваного міжнародною консалтинговою компанією AT Kearney, Об'єднані Арабські Емірати займають 18-у строчку у світовому табелі про ранги по потенціалу розвитку серед ринків нерухомості країн, що розвиваються.

«Низькі ціни на нерухомість можуть допомогти відновити інтерес з боку іноземних інвесторів, зацікавлених в регіоні. Нафтові запаси дають країні достатню кількість фінансових ресурсів» - вказується у звіті.

Рівень цін на нерухомість в ОАЕ значно нижче, ніж ціни на аналогічну нерухомість в Москві або Лондоні. Житлова нерухомість продається з якісною внутрішньою обробкою «під ключ» і може приносити чистий дохід від здачі в оренду до 10% в рік від вартості нерухомості.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість