По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівРосіяни купують за кордоном стиль життя


Автор: Адмін
28 лютого 2012 р.


10 причин вибрати Дубай – погляд покупців нерухомості Нестабільність світової економіки не підірвала інтерес росіян до іноземної нерухомості. Про те, в яких країнах краще всього купувати житло, про перспективи розвитку зарубіжних ринків розповів голова Оргкомітету виставки INFOREAL, керівник проекту «Prian.ru – Нерухомість за кордоном» Михайло Келім.

– Виставка INFOREAL, яка відбудеться 18 і 19 лютого в Льодовому палаці, стане першим тематичним заходом щодо зарубіжної нерухомості цього сезону. Іноземна нерухомість як і раніше популярна у росіян навіть після кризи?

– Не можна сказати, що економічна ситуація останніх років кардинально вплинула на переваги покупців. По-перше, росіяни не завжди оцінюють аргументи типу «дорожчає-дешевшає». По-друге, хоча в деяких країнах Європи вартість житла і знизилася, залишаються ринки, які стабільно ростуть. Або принаймні демонструють свою надійність. Найяскравіший приклад – нерухомість Німеччини.

До того ж загальна динаміка зниження цін на житло в окремій країні не означає, що воно дешевшає скрізь. Скажімо, в популярних у іноземців регіонах ціни цілком можуть вирости. Тобто якщо на об'єкти попит є, у вартості вони не втратять. Впродовж останніх п'яти-шести років зарубіжна нерухомість користувалася у наших громадян стабільним попитом. Зрозуміло, до початку фінансової кризи 2008 року росіяни купували у тому числі і тому, що бачили в цьому надійний спосіб заощадження коштів. Але більшість громадян роблять такі покупки для відпочинку.

– У яких країнах найчастіше купують нерухомість? Які чинники впливають на інтереси покупців?

– Щомісячно проводяться дослідження купівельних переваг. Ми аналізуємо запити, що поступають до нас, і складаємо рейтинг найпопулярніших країн. У п'ятірці лідерів на сьогодні Болгарія, Іспанія, Італія, Чорногорія і Німеччина. Інтерес до тієї або іншої країни залежить від того, як позиціонує себе держава по відношенню до іноземних покупців, які юридичні аспекти придбання нерухомості іноземцями? Про це, до речі можна дізнатися на сайті dolinaprava.com. Зокрема, наскільки простий механізм проведення операції і чи можна буде надалі одержати посвідку на проживання – так, в Латвії покупка житла при дотриманні деяких умов автоматично дає право на вид на проживання. Політична нестабільність в тій або іншій країні, звичайно, робить вплив на число здійснюваних там операцій. Наприклад, росіяни стали рідше купувати житло в Єгипті. Хоча багатьох мітинги, що проходять там, не бентежать, і вони як і раніше набувають нерухомості в цій країні. В цілому за останні роки не було кардинальних змін, які б привели до значного зниження інтересу до нерухомості в якій-небудь державі.

– На що потрібно звертати увагу перед покупкою житла за кордоном?

– Придбання житла в іншій країні вимагає певних знань. Більшість тих, хто перший раз купує нерухомість за кордоном, мало розбираються в нюансах проведення операцій. Відповіді на багато питань можуть дати співробітники агентств, в які громадяни звертаються за покупкою житла. Але брокери часто ангажовані і радять те, що вигідно саме їм. До того ж далеко не всі агентства здатні надати якісні послуги з підбору об'єкту і проведення операції.

Для того, щоб допомогти покупцям, ми випустили книгу, в якій детально описані механізми придбання житла в різних країнах, переваги і недоліки різних типів рієлторських і будівельних компаній, розказано про підводні камені, які можуть зустрітися при проведенні операції. Там же дані практичні поради покупцям. Це видання ми презентуємо на виставці INFOREAL.

– Відвідувачі INFOREAL дізнаються про ціни на зарубіжні об'єкти і почують прогнози на найближчу перспективу. Яким чином коректуватиметься вартість житла в найпопулярніших у росіян країнах?

– У багатьох державах (принаймні – в деяких їх регіонах) російські покупці формують попит на ринках нерухомості, задають тенденції їх розвитку. Наші громадяни все активніше скуповують житло за кордоном, що, звичайно, сприяє зростанню цін. З іншого боку, економічні труднощі не повинні переламати кон'юнктуру ринку. Навряд чи трапиться так, що чергова, навіть найважча криза кардинально змінить стиль життя, що склався сторіччями, в країнах Старого Світу. Адже росіяни купують не просто нерухомість, але ще і рівень життя.

Впевнений також, що структура купівельного попиту з боку наших співгромадян навряд чи зміниться. Після січневих свят був колосальний сплеск інтересу до зарубіжної нерухомості. Росіяни стали ще частіше замислюватися про покупку житла за кордоном, цікавитися різними аспектами цього процесу. На цьому фоні ринки багатьох країн демонструють впевнене зростання. Тому якщо є можливість, то краще купувати зараз.

Виставка по зарубіжній нерухомості INFOREAL допоможе зорієнтуватися в різноманітті пропозицій. Її відвідувачі дізнаються про останні тенденції зарубіжних ринків, познайомляться з найцікавішими об'єктами від провідних російських і іноземних компаній. І до того ж – одержать актуальні і грамотні консультації від незалежних експертів.На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість