Росіяни масово скупили нерухомість в одній країні

З початку 2021 року росіяни витратили на нерухомість в Туреччині близько 19,5 мільярда рублів, говориться в повідомленні порталу Turk.Estate, що надійшов до редакції КуПола. Всього за цей період вони купили там майже 1,8 тисячі об’єктів.

Як відзначають аналітики, іноземці виявляють масовий інтерес до турецької нерухомості, при цьому за кількістю угод, що укладаються з негромадянами, Росія стійко входить в топ-3 країн, випереджаючи Китай, Німеччину, Афганістан і Казахстан. Так, тільки в липні росіяни купили в Туреччині 365 об’єктів нерухомості – в два рази більше, ніж в липні 2020 го (тоді було укладено 154 угоди).

У 2021 році середній бюджет «іноземних» угод на ринку нерухомості Туреччини досяг 150 тисяч доларів США або 11,1 мільйона рублів, підрахували фахівці. «Таким чином, в липні +2021-го росіяни витратили на придбання житла в Туреччині близько 4 мільярдів рублів. При цьому за минулі сім місяців наші співвітчизники, з огляду на дані про середню величину іноземних угод з житлом, витратили 19,46 мільярда рублів », – роблять висновок експерти.