Росреестр засекретив інформацію про нерухомість Терешкової на сотні мільйонів рублів

Інформація про московській квартирі депутата Держдуми, першої жінки-космонавта Валентини Терешкової засекречена Росреестра. Про це повідомляє «Собеседнік.ru».

Як зазначає видання, у Терешкової в спільній власності є квартира в житловому будинку в гранатному провулку, побудованому в 1970-х для партійної еліти. Загальна площа апартаментів – понад 170 квадратних метрів. Але у виписці з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно (ЕГРН) немає даних про власників об’єкта – судячи з усього, вони засекречені. Сама будівля, за твердженням «Собеседнік.ru», контролює Федеральна служба охорони.

Згідно з декларацією про доходи Терешкової за 2018 рік, вона володіє ще однією квартирою площею близько 90 квадратних метрів і користується на безоплатній основі квартирою метражем 107,5 квадратного метра. Крім того, у першій жінки-космонавта у власності житловий будинок площею 693 квадратних метра і земельну ділянку площею 1,3 тисячі квадратних метрів.

Вартість квартири в гранатному провулку «Собеседнік.ru» оцінив в 200 мільйонів рублів. За даними порталу Flatinfo.ru, ринкова вартість квадратного метра в знаменитому «цеківських будинку» в гранатному провулку становить 821,4 тисячі рублів, тобто апартаменти Терешкової можуть коштувати близько 140 мільйонів рублів.

Терешкова привернула увагу громадськості 10 березня, запропонувавши зняти обмеження президентських термінів Володимира Путіна після прийняття поправок до Конституції. За словами парламентарія, вона висловлювала особиста думка і не думка «політичних кіл», виступити з відповідною ініціативою її попросили «прості люди».