Світлодіодні світильники – прекрасна альтернатива лампам вчорашнього дня

ehlektroehnergiyuСьогодні все більшої популярність у споживачів користуються світлодіодні лампи, які, в еволюції світлотехніки, також є і новими дизайнерськими рішеннями в приладах освітлення. У LED ламп прекрасні показники, вони виступають чудовою альтернативою як звичайним лампам розжарювання, так і люмінесцентним і неоновим світильникам. Тому, багатьох, сучасна технологія, вже давно переманила на свою сторону. Самі різні світлодіодні світильники можна підібрати на спеціалізованому сайті в Інтернеті.

Світлодіодна лампа відрізняється досить великим терміном служби – до 100 тисяч годин (що, трохи не мало, більше одинадцяти років безперервної роботи). Такий показник тимчасової ефективності є істотнішим, ніж у лампи розжарювання, або люмінесцентного аналога. Встановивши світлодіодні лампи в світлодіодному прожекторі, бра або торшері, Ви на тривалий час забудете, що таке міняти лампочки. Світлодіодна лампа не перегорає, вона, з часом, може знизити свій світловий потік. Виробники подібного освітлення дають гарантію на п’ять років безперервної експлуатації. Якщо світлодіодний світильник працюватиме по підлогу доба, то його ресурсу вистачить не на один десяток років.

До переваг світлодіодів відносять також характеристику украй низького споживання електроенергії. Від ламп розжарювання вони споживають енергоресурсу вдесятеро менше, і втричі економніше, ніж люмінесцентні лампи. Також, світлодіодні світильники є абсолютно нешкідливими для людини, оскільки не випромінюють ультрафіолету, інфрачервоних променів. LED лампа не має затримки включення, що, наприклад, характерний для люмінесцентної лампи. Також, світлодіод не мерехтить, не стомлюючи, таким чином, очі.

Світлодіодна лампа не містить шкідливих речовин (ніякої пари ртуті), відзначає газета Поступ плюс, що дозволить її легко утилізувати, не заподіявши, таким чином, ніякої утрати екології. Єдине, що, деколи, зупиняє покупців – це ціна на світлодіодні світильники. Але, не варто завтра ж чекати істотної економії. Економія в перспективі – ось, справжній, відчутний ефект від світлодіодів. Замінивши, наприклад десять ламп на світлодіоди, за п’ять років, подібний ефект виразиться в чотирикратному зниженні витрат. Завдяки унікальній здатності передавати чисті і яскраві кольори, світлодіодні світильники – відмінні інструмент для рекламістів, дизайнерів і архітекторів.