По сайту :

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-КаньйонЧитати більше

В Арізоні продається печерний будинок з виглядом на Гранд-Каньйон


У Москві продано рекордну кількість квартирЧитати більше

У Москві продано рекордну кількість квартир

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин Читати більше

У Китаї 30-поверхову будівлю побудували за 360 годин

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставкуЧитати більше

Глава американського іпотечного гіганта Fannie Maє йде у відставку

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівЧитати більше

Найдорожча квартира в Москві була продана за 50 млн. доларівТетяна Вєдєнєєва навчилася обходитися без чоловіків


Автор: Адмін
02.09.2011 10:22


Тетяна Вєдєнєєва навчилася обходитися без чоловіків У свої 58 років Тетяна Вєдєнєєва дотепер популярна у чоловіків, серед яких немало іноземців. Тим часом, зараз актриса повністю зосереджена на собі і не на жарт захопилася подорожами.

Адже всього якихось три роки тому в одному з інтерв'ю «Експрес газеті» актриса, розкривши подробиці не дуже гладких відносин з Юрієм Бегаловим, призналася, що сварка з другим чоловіком нітрохи не зіпсувала її життєвий тонус.

Більш того, вона посилено почала працювати над собою: повернулася на телебачення, написала авторську книгу по кулінарії і, будучи успішним підприємцем, реалізувала декілька перспективних проектів. Та і місце для чоловіків в серці Вєдєнєєвої все-таки знайшлося!

Ходять чутки, що одним з найяскравіших романів після розлучення Тетяни і Юрія були відносини з відомим в ділових колах Франції дипломатом. За деякими даними, він навіть розщедрився на дорогий автомобіль для Вєдєнєєвої.

До речі, у неї є і нерухомість у Франції. У ста кілометрах від Ніцци популярна актриса і телезірка купила затишну квартирку, куди приїжджає відпочити від московської духоти.

Дітей у Бегалова і Вєдєнєєвої, на жаль, не було. Єдиний син актриси Діма народився, коли Тетяна зустрічалася з художником-реставратором Валерієм. Втім, відносини зруйнував сам художник, який нерідко заглядав в пляшку.

А до нього чарівна телеведуча мала багато шанувальників, та і взагалі славилася персоною вельми велелюбною. Виїхавши до родичів в козачу станицю, вона закохалася в місцевого красеня Сашу, в ГІТІСі не на жарт захопилася Костянтином Райкіним. Будучи вагітною, руку і серце Тетяні запропонував югослав Івайло. Іноземця аніскільки не бентежив той факт, що його ідеал носить під серцем дитину від якогось художника.

Без сумніву, телезірка не змогла встояти і від знайомства з першим секретарем комсомолу Москворецького району, яке пізніше переросло в щось більше.

Як би там не було, але сьогодні актриса заявляє, що знову стала вільною. Все літо Тетяна була в роз'їздах по морях та океанах. Наприклад, відвідала Мексику, де на підводному човні ризикнула зануритися на саме дно морських глибин. У Франції Вєдєнєєва пірнала з аквалангом, була в Геленджику, на сафарі, відпочивала в селищі Кабардинка.

І весь цей час актриса була без чоловіків! Тетяна відзначила, що в її поколінні цікавих чоловіків вистачало, а зараз їх явно недостатньо. Можливо, артистка просто лукавить, адже повірити у те, що чарівна Вєдєнєєва зможе залишатися одна так довго, досить складно.

Tags: , , ,На головну


 

Copyright © 2010 Елітна нерухомість