Тим, хто здали своє житло в Європі для боротьби з коронавірусів, заплатять


Інтернет-платформа для короткострокової оренди житла Airbnb заявила, що в деяких європейських країнах (Франція та Італія) заплатить тим, хто здасть своє житло медикам і соцпрацівникам безкоштовно. Таким чином компанія має намір підтримати боротьбу з коронавірусів, повідомляється на сайті.

Airbnb відмовиться від всіх зборів за проживання з власників нерухомості, а також виплатить їм по 50 євро (4,3 тисячі рублів), щоб допомогти з витратами на прибирання. Міра стосується тих, хто представить своє житло медперсоналу, волонтерам, соцпрацівникам, няням, доглядальниця і іншим фахівцям, «знаходяться на передовій». «Безпрецедентні часи вимагають безпрецедентного відповіді», – підкреслили в організації.

Взяти участь у програмі може, з міркувань безпеки, тільки цілий будинок (не окреме приміщення), що знаходиться поруч з лікарнею, будинком пристарілих або притулком. Всього Airbnb планує розмістити таким чином 100 тисяч медпрацівників, щоб вони не витрачали багато часу на дорогу від свого будинку до лікарні, пише vtsolutionsnz.com.

Раніше компанія вже допомагала людям, що потрапили у важку життєву ситуацію, за допомогою своєї програми «Дні відкритих дверей» – Open Homes. У вересні 2019 року Airbnb займалася розселенням постраждалих від урагану «Доріан» у США, а також ліквідаторів наслідків катастрофи.