В Амстердамі почалася безкоштовна роздача історичної нерухомості


Влада Амстердама прийняла рішення безоплатно роздати городянам фрагменти історичної нерухомості – деталі фасадів, фрагменти будівель сімнадцятого століття та інші артефакти. Інформація про це розміщена на сайті муніципалітету Амстердама.

Деталі старовинної міської забудови з міського сховища городянам пропонується забрати для прикраси сучасних фасадів. Цінність історичних фрагментів різна, вона залежить від функціонального призначення артефакту і ступеня його збереження – всі вони діляться на низку категорій, від А+ (надзвичайно цінні фрагменти фасадів високого ступеня безпеки) до D (уламки).

Умови використання артефактів також наводяться на сайті муніципалітету. Щоб отримати у своє розпорядження один з фрагментів історичної забудови, жителям Амстердама пропонується до кінця грудня 2019 го надати муніципалітету проект використання обраного артефакту.

Читайте також:
Львівська міська рада висловилась категорично проти концесії аеропорту

Влітку 2019 року муніципалітет одному з сіл в швейцарських Альпах запропонував бажаючим історичну нерухомість за ціною в один франк (близько $1) за будинок. Умовою місцева влада поставили обов’язкову реставрацію постарілих будівель.