Відома співачка відкрила будинок для користувачів TikTok

Популярна американська співачка Ріанна відкрила будинок для користувачів мережі TikTok – TikTok House. Таким способом вона вирішила підтримати зірок відеохостингу і заодно провести піар-кампанію для косметичного бренду Fenty Beauty, обличчям якого вона є. Про це стало відомо зі свого облікового запису компанії.

Великий особняк в Лос-Анджелесі стане на якийсь час будинком для відомих б’юті-блогерів з усього світу. Як повідомляє модний журнал Harper’s Bazaar, замість орендної плати вони повинні будуть створювати контент, орієнтований на красу і просування Fenty Beauty. Для цього організатори встановили по всьому будинку відповідне для зйомки освітлення і надали у великій кількості всю продукцію бренду.

Як виглядає TikTok House і його мешканці, які вже встигли заселитися туди шостого березня, стало відомо з відео, опублікованого в офіційному акаунті Fenty Beauty в TikTok. У їх числі опинилися такі відомі зірки б’юті-блогінгу, як Саванна Паласіо, Еммі Комбс, Шаллан Трішанн і Дон Моранте. Учасники приступили до виконання своєї місії з першого дня приїзду. Всього за кілька днів вони встигли опублікувати більше дюжини роликів.

Організатори цієї акції попередили, що чекають високої продуктивності від молодих людей. «Ви не можете приїхати, залишитися з нами на тиждень і не робити ніяких відео», – прокоментував 21-річний блогер Томас Петру. Офіційні представники будинку краси Fenty назвали це місце простором для співпраці, самовираження, навчання і побудови спільноти. Ріанна висловила надію, що проект проіснує довго і в результаті приверне нову хвилю творців контенту для TikTok.

Ідея TikTok House не є новою. Знамениті блогери YouTube почали використовувати особняки як майданчики для створення контенту ще п’ять років тому. У 2014 році в Лос-Анджелесі з’явився The Hype House, в якому живуть і разом створюють контент два десятка популярних тіктокерів. Також великою популярністю користується особняк спільноти блогерів і стримерів під назвою OfflineTV. Для всіх них працюють жорсткі вимоги з продуктивності, згідно з якими штатні резиденти повинні публікувати контент щодня.

З огляду на свою популярність блогінг відкриває можливість заробляти великі суми всім незалежно від віку і статі. У минулому році 12-річна б’юті-блогер з Таїланду змогла купити на зароблені цією діяльністю кошти автомобіль BMW вартістю 150 тисяч британських фунтів. Натанаїл Санунрат, також відома під псевдонімом Nong Pear, зізналася, що її ноги навіть не дістають до педалей машини. До тих пір, поки Санунрат не виповниться 18 років, водити автомобіль за неї будуть батьки.