Житло в Сочі різко подорожчає


Середня ставка подобової оренди бюджетного житла в Сочі влітку і восени 2019 року виявиться вище за показники січня-квітня, які вважаються низьким сезоном, приблизно в півтора рази. Про це йдеться в матеріалах агентства нерухомості «Мандарин».

Зокрема, в Лазаревському районі Сочі середня ставка подобової оренди до літа 2019 року зросте до 2450 рублів за ніч. Згідно з наведеними в дослідженні даними, це на 56 відсотків вище за показники низького сезону ..

У Хостинському, Центральному і Адлерському районах ціни також істотно виростуть, відзначають в агентстві нерухомості. До початку високого сезону показники складуть 2670 рублів, 2900 і 3000 рублів на добу відповідно.

Аналітики компанії підкреслюють, що бажаючі мінімізувати витрати на оренду житла гості Сочі можуть заощадити від 200 до 400 рублів на добу, вибираючи об’єкти, віддалені від моря.


Раніше зростання цін на довгострокову оренду житла на основних російських морських курортах, включаючи Сочі, спрогнозували аналітики Domofond. За їхніми даними, найдорожче знімні квартири влітку 2019 обійдуться відпочиваючим в Геленджику: ставки будуть починатися від 30,5 тисячі рублів на місяць. За прогнозом фахівців компанії, знімне житло в Ялті буде коштувати від 27,8 тисячі, в Сочі – від 26,7 тисячі рублів на місяць.